کد مطلب: 

257986
رابط جدید فیس‌بوک هزینه‌های دریافتی توسط گوگل و اپل را فاش می‌کند
مدیر ارشد فیس‌بوک از تولید رابط جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا خبر داد، که نشان‌می‌دهد هزینه‌های مختلف تا چه حد روی درآمدشان در اپ استورها تاثیرگذار است.
رابط جدید فیس‌بوک هزینه‌های دریافتی توسط گوگل و اپل را فاش می‌کند

به گزارش سیتنا، مهر به نقل از ورج، نوشت: مدیر ارشد اجرایی فیس بوک اعلام کرد رابط جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا ارائه می‌کند که به طور دقیق تاثیر هزینه‌ها و مالیات دریافتی بر درآمد آنها را نشان می دهد.

کمتر از دو ساعت پس از برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل، مارک زاکربرگ، مدیر ارشد اجرایی فیس بوک اعلام کرد به زودی رابط جدیدی برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند که به آنها نشان می‌دهد هزینه‌های مختلف تا چه حد روی درآمد آنها در اپ استورها تأثیر می‌گذارد.

این در حالی است که اپ استور اپل به دلیل هزینه‌هایی که از توسعه دهندگان اپ دریافت می‌کند، با انتقادات زیادی روبرو است.

رابط ادعایی فیس بوک هزینه‌ها و مالیات‌هایی که از یک توسعه دهنده دریافت می‌شود را به طور کامل نشان می‌دهد. البته زاکربرگ به طور واضح اعلام نکرد این رابط جدید چه زمانی ارائه می‌شود و فقط اعلام کرد اطلاعات بیشتر به زودی اعلام می‌شود.

همچنین زاکربرگ اعلام کرد تا سال ۲۰۲۳ میلادی سهمی از درآمد حاصل از مراسم‌های آنلاین پولی، اشتراک هواداران و بج‌ها را نخواهد گرفت. این در حالی است که او قبلاً اعلام کرده بود حداقل تا پایان ۲۰۲۱ میلادی از تولید کنندگان محتوا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

فیس بوک تصمیم دارد به تدریج فرایند اشتراک گذاری درآمد را ارائه کند. البته زاکربرگ ادعا می‌کند سهمی که از تولید کنندگان محتوا دریافت می‌کند ۳۰ درصد کمتر از اپل و بقیه شرکت‌ها است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2021-06-09 11:32

افزودن دیدگاه جدید