کد مطلب: 

255091
هشدار گوگل به کاربران برنامه Photos
شرکت Google ایمیلی برای کاربران برنامه Photos ارسال کرد و به این افراد اطلاع داد که کیفیت تصاویر آنها تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
هشدار گوگل به کاربران برنامه Photos

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت گوگل به کاربران برنامه گوگل Photos خود ایمیلی مبنی بر تغییر کیفیت عکس‌ها داد.

طبق گفته این شرکت، اکنون تفاوت قابل توجهی بین حالت های ذخیره سازی با کیفیت بالا و کیفیت اصلی وجود دارد. با این حال  بروزرسانی مذکور نشان می‌دهد که تفاوت کیفیت تصاویر بین قبل بروزرسانی و بعد از آن بسیار زیاد خواهد بود.

موقعیت عجیبی که Google در این ایمیل برای کاربران عکس گرفته است علاوه بر ارائه ویژگی‌های جدید در دسترس مشترکان Google One، موردی دیگر مبنی بر کیفیت تصاویر ذخیره شده را نیز نشان ‌می‌دهد. گفتنی است کیفیت اصلی تمام جزئیات را حفظ می‌کند و به کاربر این امکان را می‌دهد عکس های خود را با سایز کمتری بزرگنمایی و چاپ کند.

هدف این شرکت کاملا واضح است تا به جای اینکه از 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی راضی باشد، کاربران خود را تشویق می‌کند که اشتراک Google One را انتخاب کنند تا عکس های خود را با کیفیت مطلوب ذخیره کنند. شایان ذکر است حالت کیفیت اصلی محدودیتی در وضوح عکس‌ها و فیلم‌های ذخیره شده ایجاد نمی‌کند. از طرف دیگر گزینه "High Quality" از ذخیره سازی محتوا جلوگیری می‌کند و این وضوح بیش از حد 16 مگاپیکسل یا 1080p است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-03-02 13:22

افزودن دیدگاه جدید