کد مطلب: 

254344
رقابت اینستاگرام با تیک تاک با تغییر شیوه پیمایش در استوری
اینستاگرام ممکن است در نسخه‌های بعدی خود، با محتوای عمودی جدید برای استوری ها، یکی دیگر از المان‌های طراحی تیک تاک را شبیه سازی کند.
رقابت اینستاگرام با تیک تاک با تغییر شیوه پیمایش در استوری

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اخبار منتشر شده خبر از احتمال تغییر شیوه پیمایش در بخش استوری‌های اینستاگرام می‌دهد. پیمایش با کشیدن انگشت به سمت بالا و پایین باعث می‌شود که ویدئوهای ریلز و استوری در محیطی شبیه به تیک تاک قرار گیرند، این ویژگی برای رقابت بهتر اینستاگرام با تیک تاک به آن اضافه خواهد شد.

اینستاگرام در گفت و گو با TechCrunch تایید کرده که ویژگی استوری‌های عمودی فعلا در حال آزمایش نیستند، اما کد تغییر و توسعه آن از قبل در این توسعه دهنده عکس از سوی Alessandro Paluzzi به اشتراک گذاشته شده است. اما اینستاگرام نشان می‌دهد حداقل بررسی و تنظیم این ویژگی برای توسعه بیش از پیش خود در نظر گرفته است.

اگر استوری‌ها به یک تجربه عمودی تبدیل شوند، نه تنها با ریلز بلکه با ویژگی اصلی برنامه یعنی پیمایش پست‌های در صفحه اصلی، نیز مطابقت خواهند داشت دارند. البته عملکرد IGTV هنوز هم کمی متفاوت است. ویدئو‌های IGTV در یک شبکه عمودی در پروفایل‌ها دفن می‌شوند، اما هنگامی که شروع به تماشا کردید، امکان جا به جایی به صورت افقی خواهید داشت.

این شرکت قبلاً در حال آزمایش تغییر نوع محتوایی بود که می‌تواند به استوری‌ها اضافه شود و تغییر نحوه نمایش آن استوری می‌تواند گام بعدی در این روند ساده سازی باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-02-07 11:17

افزودن دیدگاه جدید