کد مطلب: 

253827
مایکروسافت و اورکل پاسپورت دیجیتالی واکسن کرونا تهیه می‌کنند
مایکروسافت، اورکل و مایو کلینیک در طرح اعتبارنامه دیجیتالی واکسن کرونا شرکت می کنند. این طرح یک پاسپورت دیجیتالی واکسیناسیون برای افراد فراهم می کند که در تلفن همراه ذخیره می شود.
مایکروسافت و اورکل پاسپورت دیجیتالی واکسن کرونا تهیه می‌کنند

به گزارش سیتنا، مهر به نقل از سی ان ان، با توجه به آنکه واکسیناسیون کووید ۱۹ در آمریکا آغاز شده کسب و کارها و مدارس مشغول بررسی شیوه برخورد با این روند هستند تا به طور ایمن عملیات‌های رودرروی خود را از سر گیرند.

در همین راستا برخی از بزرگترین شرکت‌های فناوری و سازمان‌های بهداشتی با یکدیگر همکاری می‌کنند تا بازگشت به وضعیت نرمال را تسهیل کنند.

این گروه که طرح اعتبارنامه واکسن نام گرفته‌اند تصمیم دارند از سوابق ایمن و دیجیتال از واکسیناسیون کووید ۱۹ مانند پاسپورت واکسن دیجیتال را برای همه فراهم کنند.

این پاسپورت در موبایل فرد ذخیره می‌شود. سوابق مذکور برای همه چیز از سفر هوایی تا ورود به کنسرت موسیقی استفاده می‌شود.

این ائتلاف شامل طیف وسیعی از شرکت‌ها از جمله مایکروسافت، سیلز فورس، اورکلریال سرنر، سیگانز، اورنوت، ائیک و مایوکلینیک است.

طرح اعتبار نامه واکسن با هدف ایجاد یک مدل استاندارد با منبع باز برای ایجاد سوابق دیجیتالی از واکسیناسیون دربیمارستان‌ها، داروخانه و کلینیک‌هایی است که واکسن کووید ۱۹ را تزریق می‌کنند. این سوابق در صورت درخواست فرد برای وی فراهم می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-23 15:55

افزودن دیدگاه جدید