کد مطلب: 

253126
تا اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی ۱۰۰ میلیون گوشی با سیستم عامل HarmonyOS عرضه می‌شود
هوآوی قصد دارد تا اواخر سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰ میلیون تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل HarmonyOS 2.0 عرضه کند.
تا اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی ۱۰۰ میلیون گوشی با سیستم عامل HarmonyOS عرضه می‌شود

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت هوآوی چند روز پیش کنفرانس Developer Day را برگزار کرد و در آن درباره آخرین نسخه بتای سیستم عامل خود یعنی HarmonyOS 2.0 حرف زد. بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت هوآوی در این رویداد به طور روزانه توسعه دهندگان جدیدی برای همکاری با سیستم عامل این شرکت اعلام آمادگی می‌کنند و به این ترتیب باید در آینده شاهد پیشرفت چشمگیر این سیستم عامل باشیم.

معاون بخش نرم افزاری شرکت هوآوی اعلام کرد در زمان انتشار نسخه بتا سیستم عامل HarmonyOS 2.0 بسیاری از از توسعه دهندگان از عرضه آن خوشحال شدند و برخی اعلام کردند این سیستم عامل دنیای گوشی‌های هوشمند را به سمت جدیدی خواهد برد و شاید در آینده شرکت‌های بیشتری خواهان استفاده از آن عامل باشند.

با این حال معاون شرکت هوآوی درباره گوشی‌هایی که قرار است در آینده با این سیستم عامل وارد بازار شود اعلام کرد: "انتظار می‌رود تا اواخر سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه با سیستم عامل HarmonyOS وارد بازار شود و تا اواخر این سال ۴۰ توسعه دهنده مطرح و بسیار بزرگ دنیای گوشی‌های هوشمند نیز با هوآوی همکاری خواهند کرد تا از این طریق بتوان این سیستم عامل را بیش از هر زمانی مطرح کرد".

در ۱۶ دسامبر بود که شرکت هوآوی نسخه بتا سیستم عامل HarmonyOS 2.0 را منتشر کرد و تاکنون توانسته است ۱۸۰۰ تیم توسعه دهنده نرم افزار را به خود جذب و با آن‌ها قرارداد همکاری ببندد. از توسعه‌دهندگانی که همکاری خود با HarmonyOS 2.0 را اعلام کرده‌اند باید به شرکت‌های WPS، Bilibili، Ctrip و iFLYTEK اشاره کرد. از ویژگی‌های برجسته سیستم عامل شرکت هوآوی نیز باید به امکان یکپارچه سازی این سیستم عامل با اینترنت اشیا و لوازم خانگی اشاره کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-04 14:34

افزودن دیدگاه جدید