کد مطلب: 

251838
شروع آزمایش LG بر روی ربات‌های تحویل دهنده بار
این ربات‌ها می‌توانند به تنهایی سوار آسانسور شوند و تا طبقه نهم و طبقه زیرزمین برای تحویل جعبه‌های ناهار، ساندویچ و نوشیدنی حرکت کنند. ربات LG Cloi Servebot سه کشو دارد که هر کدام می‌توانند تا ۱۵ کیلوگرم کالا را حمل کنند.
شروع آزمایش LG بر روی ربات‌های تحویل دهنده بار

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ال جی الکترونیکس روز دوشنبه گفت که آزمایشات سرویس تحویل ربات داخلی خود را آغاز کرده است. ربات‌های خدماتی شرکت ال جی، LG Cloi Servebot، محصولات فروشگاه‌های بزرگ را که توسط فروشگاه محلی GS25 اداره می‌شوند، به هر کسی در پارک علمی LG در سئول باشد، تحویل می‌دهند.

ال جی گفت، این ربات‌ها می‌توانند به تنهایی سوار آسانسور شوند و تا طبقه نهم و طبقه زیرزمین برای تحویل جعبه‌های ناهار، ساندویچ و نوشیدنی حرکت کنند. ربات LG Cloi Servebot سه کشو دارد که هر کدام می‌توانند تا ۱۵ کیلوگرم کالا را حمل کنند.

مشتریان می‌توانند با استفاده از برنامه گپ KakaoTalk خود سفارش دهند. پس از انجام سفارش، کارمندان فروشگاه کالا‌های سفارش داده شده را در کشو‌های ربات قرار داده و مقصد را وارد می‌کنند.

سپس ربات‌ها آماده شده و اطلاعات مقصد خود را به صورت بی‌سیم به آسانسور مجاور می‌فرستند. وقتی ربات‌ها به مقصد رسیدند، با مشتری تماس گرفته و یا پیام می‌دهند تا مشتری‌ها از رسیدن آن‌ها مطلع شوند. شرکت LG گفت، کل مراحل حداکثر پنج دقیقه طول می‌کشد.

کسانی که ربات‌ها را مدیریت می‌کنند، می‌توانند وضعیت واحد‌ها را کنترل کرده و تاریخچه تحویل آن‌ها را مرور کنند.

ال جی گفت، این ربات‌ها برای کارگران مشغول در ادارات مناسب است و می‌توانند در وقت صرفه جویی کنند و ارتباط انسان با انسان را کاهش می‌دهند. این شرکت افزود که برای بهبود راحتی و تجربه کاربری خدمات تحویل، با GS Retail که برند GS25 را اداره می‌کند همکاری خواهد کرد.

در ماه جولای، ال جی روبات‌هایی را در بیمارستان دانشگاه ملی سئول مستقر کرد تا به کارکنان در حمل تجهیزات پزشکی کمک کند. در ماه مارس نیز، ربات LG Cloi Servebots که به جای کشو قفسه دارد، در یک رستوران مستقر شدند تا سینی‌های غذا را به میز‌ها منتقل کنند. این ربات‌ها از آن زمان تاکنون در بیش از ۵۰ رستوران راه اندازی شده اند.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-12-01 10:10

افزودن دیدگاه جدید