کد مطلب: 

251631
شرکت‌های مخابراتی انگلیس در صورت استفاده از تجهیزات هواوی جریمه می‌شوند
شرکت های مخابراتی انگلستان در صورت استفاده از تجهیزات هواوی در شبکه های خود بر اساس قانون جدید این کشور، ممکن است تا ده درصد از گردش مالی خود یا ۱۰۰۰۰۰ پوند (۱۳۳۱۴۰ دلار) در یک روز جریمه نقدی شوند.
شرکت‌های مخابراتی انگلیس در صورت استفاده از تجهیزات هواوی جریمه می‌شوند

به گزارش تسنیم به نقل از راشاتودی، شرکت های مخابراتی انگلستان در صورت عدم موفقیت در تقویت امنیت شبکه های خود بر اساس قانون جدید این کشور، ممکن است تا ده درصد از گردش مالی خود یا 100000 پوند (133140 دلار) در یک روز جریمه نقدی شوند.

دولت انگلیس اعلام کرد که لایحه پیشنهادی درباره امنیت سیستم های مخابراتی که روز سه شنبه مطرح شد، برای بهبود برخی از استانداردهای اینترنت نسل پنجم یا 5 جی و شبکه های فیبر کامل و از بین بردن تهدید از سوی فروشندگان پر خطر طراحی شده است.

وزارت فرهنگ، رسانه و ورزش انگلیس در بیانیه ای گفت: این گام مهمی برای محافظت از انگلستان در برابر اقدامات سایبری خصمانه از سوی دولت ها یا مجرمان خواهد بود.

این وزارت خانه افزود: طی دو سال گذشته دولت (انگلیس) طیف وسیعی از حملات سایبری را به روسیه، چین و همچنین کره شمالی و ایران نسبت داده است.

به گفته اولیور داودن وزیر فرهنگ انگلیس، این لایحه "به قوانین انگلیس یکی از سخت ترین قوانین امنیتی مخابرات در جهان را اضافه می کند و به ما اجازه می دهد اقدامات لازم برای محافظت از شبکه های خود را انجام دهیم.

قانون پیشنهادی به دولت انگلیس این قدرت را می دهد تا درصورتی که اپراتورهای مخابرات از تجهیزات شرکت هواوی در شبکه های 5 جی خود استفاده کنند، آنها را جریمه کند.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-11-25 14:56

افزودن دیدگاه جدید