کد مطلب: 

251287
واکنش اینستاگرامی فرهاد مجیدی به ادعای نماینده مجلس: دروغ می‌گویند تا مردم را مقابل اختلاس‌ها فریب بدهند
سرمربی پیشین استقلال در واکنش به اظهارات احمد امیرآبادی فراهانی گفت: دروغ می‌گویند تا وایرال بشوند، آدرس غلط می‌دهند تا برای اندکی شهرت، مردم را مقابل دزدی‌ها و اختلاس‌ها فریب بدهند.
واکنش اینستاگرامی فرهاد مجیدی به ادعای نماینده مجلس: دروغ می‌گویند تا مردم را مقابل اختلاس‌ها فریب بدهند

به گزارش فارس، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی مدعی شد که فرهاد مجیدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال 9 بار در لیست تخصیص ارز دولتی بوده است.

حالا فرهاد مجیدی درباره اتهامی که یکی از نمایندگان مجلس علیه او منتشر کرده بود، اظهار داشت: دروغ می‌گویند تا وایرال بشوند. آدرس غلط می‌دهند تا برای اندکی شهرت، مردم را مقابل دزدی‌ها و اختلاس‌ها فریب بدهند. البته ما در اطراف فوتبال و استقلال با این بی‌اخلاقی‌ها آشنا هستیم و اگر نظارتی بود، با مدیران حقه‌بازی که حالا تمام دروغ‌هایشان ثابت شده، برخورد قاطعانه می‌کردند. 

وی افزود: وقتی جریمه دروغگویی در مملکت ما ارزان و پاداش صداقت ناچیز شده است، نماینده مجلس هم به خودش اجازه می‌دهد که هر ادعای بی‌اساسی را مطرح کند. هیچ وقت در ایران شرکت و فعالیت بازرگانی نداشته‌ام، هرگز حتی یک ریال (دلار) ارز دولتی نگرفته‌ام و علیه این فرد اعاده حیثیت و شکایت خواهم کرد.

انتهای پیام

سیتنا 4
2020-11-17 23:43

افزودن دیدگاه جدید