کد مطلب: 

250571
کاربران اپلیکیشن تیک تاک ناجی اپ چینی در آمریکا شدند
شکایت سه کاربر تیک تاک سبب شد تا یک قاضی دولت فدرال در آمریکا ممنوعیت استفاده از این اپ در سراسر این کشور را به طور موقت مسدود کند.
کاربران اپلیکیشن تیک تاک ناجی اپ چینی در آمریکا شدند

به گزارش مهر به نقل از انگجت، یک بار دیگر تیک تاک از ممنوعیت گسترده در آمریکا نجات یافت.

یک قاضی در دادگاه فدرال در واکنش به شکایت سه کاربر تیک تاک به طور موقت ممنوعیتی که قرار بود از ۱۲ نوامبر بر این اپلیکیشن چینی وضع شود را مسدود کرد.

این دومین باری است که ممنوعیت تصویب شده توسط دولت آمریکا با حکم دادگاه های این کشور مسدود می شود. در ماه سپتامبر یک قاضی فدرال، تلاش دولت ترامپ برای حذف اپلیکیشن در اپ استورهای آمریکایی را مسدود کرد. اما رای این دادگاه به وجهه دیگر دستور وزارت بازرگانی مبنی بر ممنوعیت هرگونه استفاده از تیک تاک از تاریخ ۱۲ نوامبر به بعد را شامل نمی شد.

همین امر مبنای شکایت سه کاربر تیک تاک شد. آنها در شکایت خود ادعا کردند ممنوعیت اپ چینی به کسب و کارشان خسارت می زند. در همین راستا دادگاه نیز ممنوعیت استفاده از تیک تاک در آمریکا از ۱۲ نوامبر به بعد را به طور موقت مسدود کرد.

واشنگتن پست در گزارشی در این باره اشاره می کند احتمال اعتراض وزارت دادگستری آمریکا به این رای وجود دارد. همچنین تیک تاک منتظر نهایی شدن معامله اورکل و والمارت است.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-10-31 11:19

افزودن دیدگاه جدید