کد مطلب: 

250322
ظرفیت باتری خانواده آیفون ۱۲ اعلام شد
به تازگی اطلاعاتی از سوی منابع مختلف در فضای مجازی منتشر شده است که اعلام می‌کند ظرفیت باتری‌های آیفون کاهش یافته‌اند.
ظرفیت باتری خانواده آیفون ۱۲ اعلام شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حدود ده روز پیش شرکت اپل با برگزاری یک مراسم آنلاین از محصولات جدید خود که شامل خانواده آیفون ۱۲ و هوم پاد مینی بود رونمایی کرد. از همان زمان اخبار متعددی از گوشی آیفون ۱۲ در فضای مجازی منتشر شده است که برخی از آن‌ها به امکانات این گوشی و برخی دیگر به مشخصات سخت افزاری و امتیازات سخت افزار این گوشی مربوط می‌شود. چندی پیش بود که وب سایت AnTuTu نتایج آزمایش روی سخت افزار گوشی آیفون ۱۲ را در فضای مجازی منتشر کرد و اکنون شاهد انتشار خبر دیگری درباره این گوشی و از سوی سازمان TENAA هستیم که اندازه باتری آیفون 12 Pro Max را مشخص می‌کند.

برترین عضو از خانواده آیفون ۱۲، iPhone 12 Pro Max نام دارد که از ظرفیت باتری ۳۶۸۷ میلی آمپر ساعتی استفاده می‌کند که حدود ۲۸۲ میلی آمپر ساعت ظرفیت کمتری نسبت به آیفون ۱۱ پرو مکس دارد، این گوشی در سال گذشته رونمایی شد و ظرفیت باتری آن ۳۹۶۹ میلی آمپر ساعت بود. 

ظرفیت سایر اعضای خانواده آیفون ۱۲ نیز از طریق وب سایت Vodafone در فضای مجازی پخش شد که اعلام می‌کرد آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو از باتری ۲۸۱۵ میلی آمپر ساعتی و آیفون ۱۲ مینی از باتری ۲۲۲۲ میلی آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد. تقریبا تمامی اعضای خانواده آیفون ۱۲ نسبت به سال قبل با کاهش ظرفیت باتری همراه شدند، اما بر اساس ادعای شرکت اپل، ظاهرا چیپست استفاده شده در آن‌ها که A14 Bionic است، مصرف باتری بسیار کمتری نسبت به گذشته دارد و گوشی‌های آیفون ۱۲ زمان بیشتری نسبت به آیفون ۱۱ روشن خواهند ماند.

با این حال هنوز خانواده آیفون ۱۲ در سراسر جهان عرضه نشده‌اند و کاربران تجربه استفاده خود از این گوشی‌ها را در فضای مجازی منتشر نکرده‌اند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گوشی‌ها باید تا زمان عرضه رسمی آن‌ها در سراسر جهان منتظر ماند.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-10-24 15:20

افزودن دیدگاه جدید