کد مطلب: 

246173
تیم بعدی طارمی در اینستاگرام آقای سفیر لو رفت
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال با انتشار پستی به تمجید از «مهدی طارمی» پرداخت و از نزدیک شدن او به باشگاه بنفیکا خبر داد.
تیم بعدی طارمی در اینستاگرام آقای سفیر لو رفت

به گزارش ایرنا، «مهدی طارمی» در این فصل از رقابت‌های لیگ پرتغال درخشش فوق‌العاده‌ای داشته و توانسته نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند. او با ۱۳ گل و گرفتن هشت پنالتی و دادن یک پاس گل بهترین مهره تیمش تا به اینجای فصل بوده و با صدر جدول گلزنان تنها چهار گل فاصله دارد.

طارمی مدت‌هاست توسط سه تیم بزرگ پرتغال رصد می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد باید او را فصل بعد در لباس تیم قرمزپوش شهر لیسبون یعنی بنفیکا ببینیم. به تازگی «مرتضی دامن پاک جامی»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال با انتشار پستی اینستاگرامی به تمجید از «مهدی طارمی» پرداخت و اشاره‌ای به جلد روزنامه رکورد داشت که در آن طارمی را به بنفیکا لینک کرده بود.

جامی در این باره اظهار داشت: امیدواریم طارمی بتواند در فصل آینده نیز در مقابل هواداران متعصب باشگاه سرخ‌پوشان پرتغالی خوش بدرخشد و به موفقیت‌هایش ادامه دهد. در این صورت عنوان آقای گلی مسابقات باشگاه‌های پرتغال در فصل آینده در انتظار این لژیونر خوش اخلاق ایرانی خواهد بود.

ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که خود طارمی هم پست منتشر شده آقای سفیر را بازنشر داد و گفت: آقای جامی از لطفی که به من داشتید سپاسگزارم. امیدوارم در فصل آینده هم بتوانم هوادارانم را سربلند کنم.

البته که باشگاه ریوآوه هنوز به این انتقال واکنشی نداشته و همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است. باشگاه ریوآوه می‌خواهد طارمی را به بالاترین قیمت ممکن بفروشد تا پول خوبی از ترانسفر این بازیکن ایرانی به دست بیاورد.

ریوآوه در حال حاضر تیم پنجم جدول لیگ پرتغال است و برای رسیدن به رده چهارم و کسب سهمیه لیگ اروپا تلاش می‌کند. بنفیکا نیز با یک بازی بیشتر نسبت به پورتو در رده دوم قرار دارد و شانسش برای رسیدن به عنوان قهرمانی کم است. با این حال آنها فصل بعد در بدترین شرایط باید در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-07-05 16:26

افزودن دیدگاه جدید