کد مطلب: 

245061
عده‌ای کلاهبردار با فروش حافظه‌های یو اس بی قلابی ۴۲۰ دلاری به انگلیسی‌های نگران از اثرات منفی دکل‌های مخابراتی نسل پنجم، پول کلانی به جیب زدند.
کلاهبرداری از انگلیسی‌ها با فروش محافظ تقلبی ضد نسل پنجم موبایل!

به گزارش سیتنا به نقل از بی جی آر، حافظه‌های یادشده از طریق اینترنت و با تبلیغات فراوان به فروش می رسند. فروشندگان این حافظه‌ها به دروغ مدعی هستند که با استفاده از حافظه‌های یادشده اثرات منفی شبکه‌های مخابراتی نسل پنجم خنثی می‌شود و این در حالی است که هیچ تحقیق علمی در جهان ثابت نکرده که شبکه‌های نسل پنجم برای سلامت انسان مضر هستند.

حافظه یادشده ۱۲۸ مگابایت ظرفیت دارد و تولید آن تنها ۶ دلار هزینه در بر دارد، اما افرادی که خبرهای دروغین در اینترنت در مورد خطرات شبکه‌های نسل پنجم را باور کرده‌اند حاضرند ۴۲۰ دلار برای خرید چنین کالایی هزینه کنند!

در ماه‌های اخیر، اخبار کذب زیادی در مورد پیامدهای راه اندازی شبکه‌های نسل پنجم در کشورهای اروپایی و امریکا منتشر شده و از جمله برخی حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی به طور مکرر مطالبی در مورد اینکه شبکه‌های یادشده به گسترش ویروس کرونا کمک می‌کنند ارسال کرده‌اند. در نتیجه، برخی مردم خشمگین در کشورهایی همچون انگلیس با حمله به دکل‌های شبکه‌های نسل پنجم مخابراتی آنها را تخریب کرده‌اند.

حافظه یادشده که ۵GBioShield نام دارد در بسته‌های سه تایی نیز به قیمت ۱۱۸۲ دلار فروخته می‌شود. مقامات انگلیسی گفته‌اند با عوامل این کلاهبرداری برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه