کد مطلب: 

243859
استفاده از خدمات آنلاین در برزیل به دلیل شیوع کرونا دو برابر شد
بر اساس گزارش دولت برزیل، استفاده از خدمات آنلاین در این کشور به علت شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم در عرض دو ماه بیش از دو برابر شده است.
استفاده از خدمات آنلاین در برزیل به دلیل شیوع کرونا دو برابر شد

به گزارش سیتنا به نقل از زددی نت، گزارش دبیرخانه دولت دیجیتال برزیل نشان می دهد که تعداد دسترسی ها و موارد استفاده از پرتال Gov.br از ۴.۱ میلیون مورد در فوریه ۲۰۲۰ به ۹.۴ میلیون مورد در نیمه اول ماه آوریل رسیده است. این رقم در ماه مارس برابر با ۶.۷ میلیون مورد استفاده بوده است.

مردم برزیل با تنها دریافت یک کد تایید می توانند از خدمات متنوع Gov.br استفاده کنند. از طریق این سایت بیش از ۸۰۰ سرویس و خدمات مختلف در دسترس است. تا به حال ۵۸.۵ میلیون برزیلی برای استفاده از خدمات Gov.br ثبت نام کرده اند و این رقم با سرعت در حال افزایش است.

بسیاری از مراجعان به این وب سایت به دنبال دریافت اخبار و اطلاعاتی در مورد ویروس کرونا هستند و عده ای از آنها هم می خواهند کمک های اضطراری درمانی و بهداشتی دریافت کنند. خدمات مالی و بانکی نیز از جمله خدمات پرطرفدار Gov.br بوده است.

دولت برزیل تنها ۲۱۸ خدمت جدید را در دو ماه اخیر به Gov.br اضافه کرده تا مردم این کشور را به خانه نشینی به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ترغیب کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2020-04-21 11:34

افزودن دیدگاه جدید