کد مطلب: 

225213
دوستی خواهرزاده در فضای مجازی و بلایی که سر زن متاهل آمد
زن 20 ساله به همراه یکی از دوستانش وارد کلانتری شده بود تا مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری مشهد، او را برای رهایی از مخمصه ای بزرگ یاری دهد.
دوستی خواهرزاده در فضای مجازی و بلایی که سر زن جوان آمد

به گزارش خراسان، او در باره زندگی اش گفت: خواهرزاده 17 ساله ام از مدتی قبل با پسر جوانی در فضای مجازی آشنا شده بود و با یکدیگر ارتباط تلفنی داشتند. چند روز قبل خواهر زاده ام نزد من آمد و با بیان این که برای دیدار حضوری و گفت وگو با جوان مورد علاقه اش در منطقه تفریحی طرقبه قرار ملاقات گذاشته است، از من خواست تا او را همراهی کنم.

ابتدا خیلی مخالفت کردم چون می دانستم اگر همسرم یا خانواده اش مرا با جوانی غریبه ببینند زندگی ام از هم می پاشد ولی در برابر اصرارهای زیاد و خواهش و تمنای خواهرزاده ام دیگر نتوانستم مقاومت کنم .به همین دلیل کودک خردسالم را در آغوش گرفتم و به محل قرار رفتیم.

پسر مورد علاقه خواهرزاده ام به همراه دوستش روی تختی نشسته و منتظر ما بودند. خواهرزاده 17 ساله ام او را از روی تصویری که برایش فرستاده بود شناخت و بدین ترتیب ما هم روی همان تخت دور هم نشستیم. در حدود دو ساعتی که آن جا بودیم با استرس ونگرانی روبه رو بودم، از طرفی هم نمی خواستم خواهرزاده ام تنها بماند. در همین لحظات پسر جوانی که همراه خواستگار خواهرزاده ام آمده بود از من خواست مدل انگشترم را به او نشان بدهم. من هم انگشترم را به او دادم ولی او چند دقیقه بعد تقاضای دیدن النگویم را کرد! وقتی با مخالفت من روبه رو شد قصد داشت آن را به زور از دستم بیرون بیاورد، من که می ترسیدم مقاومتم موجب درگیری شود یا مردم اطراف ما تجمع کنند به ناچار النگویم را نیز به او دادم چرا که اگر کار به کلانتری می کشید آبرویم در معرض خطر قرار می گرفت.

این درحالی بود که آن جوان تلفن همراهم را نیز از دست کودکم گرفته و با یک تماس، شماره تلفنم را به دست آورده بود. خلاصه با پایان این ملاقات، آن دو جوان درحالی ما را سوار خودرو کردند تا به مقصد برسانند که مدعی بودند شهرستانی هستند و گاهی برای فروش اجناس به مشهد می آیند و در هتل اقامت می کنند.

در مسیر بازگشت، آن جوان که از من خواسته بود با او ارتباط داشته باشم، انگشتر و النگویم را از شیشه خودرو بیرون برد و تهدیدم کرد در صورتی که به خواسته شومش تن ندهم طلاها را بیرون می اندازد ولی من که نمی توانستم به همسرم خیانت کنم قاطعانه پاسخش را دادم. حالا هم با گذشت چند روز از این ماجرا تهدیدم می کند که اگر طلاهایم را می خواهم باید به خواسته اش تن بدهم و ... از سوی دیگر می ترسم از او شکایت کنم چرا که اگر همسرم در جریان ماجرا قرار گیرد مرا طلاق می دهد و زندگی ام متلاشی می شود اگر شکایت هم نکنم و به دروغ بگویم طلاهایم گم شده است معلوم نیست چند زن و دختر دیگر نیز با این شگرد طعمه هدف شوم آن دو جوان قرار بگیرند و ...

شایان ذکر است با دستور سرهنگ عباس زمینی (رئیس کلانتری سپاد) بررسی های تخصصی پلیس در این باره آغاز شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-02-14 09:19

افزودن دیدگاه جدید