کد مطلب: 

225181
طراحی شگفت‌انگیز گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی
شیائومی با منتشر کردن تصاویر و ویدئویی از گوشی منعطف خود، بسیاری را شگفت‌زده کرد.
طراحی شگفت‌انگیز گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی

به گزارش سیتنا، برخلاف فناوری 5G که هنوز تا رسیدن به مرحله رونمایی فاصله نسبتاً زیادی، انتظار می‌رود گوشی‌های منعطف به سرعت در دنیای فناوری انقلاب کنند. تنها سامسونگ بر روی این گوشی‌های پیشگامانه کار نمی‌کند. شرکت‌های دیگری مانند شیائومی، هوآوی، موتورولا، ال‌جی و اوپو نیز در حال تلاش برای ساخت گوشی‌هایی هستند که پس از باز شدن به یک تبلت جذاب تبدیل شود.

با توجه به نمونه‌های اولیه منتشر شده از گوشی‌های تاشو به نظر می‌رسد برای طراحی آن‌ها روش‌های مختلفی وجود دارد. این مدل گوشی می‌تواند از داخل یا خارج تا شود. همچنین می‌تواند مانند گوشی شیائومی از دو طرف تا شود. البته شاید مدل‌های طراحی دیگری نیز وجود دارد که هنوز شرکت‌ها به آن‌ها دست پیدا نکرده‌اند. البته شرکت‌ها در رونمایی از این طرح‌ها محافظه‌کارانه عمل می‌کنند، شاید به همین دلیل است که ما طرح‌های زیادی از این نوع گوشی ندیده‌ایم.

هوآوی و سامسونگ اولین شرکت‌های سازنده گوشی هستند که به ساخت گوشی‌های منعطف روی آوردند. این دو شرکت در این زمینه هم خوب پیشرفتند ولی یک شرکت دیگر آمده تا با طرح جذابش گوی رقابت را از آن‌ها بقاپد و به سرعت خود را به مقام محبوب‌ترین گوشی تاشو برساند.

شیائومی همین شرکت است؛ او با طرح جذابی که ارائه کرده، توانسته توجه‌های زیادی را به خود جلب کند. شیائومی ویدئویی از اولین گوشی منعطف خود منتشر کرده که در آن دستگاهی را وجود دارد که می‌توان آن را از دو سمت تا کرد.

این یک حرکت انقلابی در طراحی یک گوشی منعطف است. اگر متوجه سختی تولید این طراحی نشده‌اید، باید بگوییم که برای ساخت یک گوشی منعطف که تنها از یک سمت تا می‌شود، به زمان زیادی نیاز است زیرا فناوری تولید این نوع دستگاه پیچیده است، حالا همین زمان برای ساخت یک گوشی منعطف که از دو طرف تا می‌شود، دو برابر است. البته شاید به همین دلیل تعداد تولید این گوشی محدود شود. احتمالاً این گوشی با نام Dual Flex یا Mi Mix Flex رونمایی شود. هنوز تاریخی برای رونمایی از این گوشی جذاب اعلام نشده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-02-13 11:29

افزودن دیدگاه جدید