کد مطلب: 

225174
پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا با پوستر هوشمند
پوستر هوشمند با قابلیت پیش‌بینی وضعیت آب‌ و هوا تلفیقی زیبا از هنر و فناوری هوشمند است.
پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا با پوستر هوشمند

به گزارش سیتنا، صفحه نمایش هوشمند مجهز به فناوری E. Ink برای استفاده‌های خانگی طرح جدید نیست و در گذشته نیز وجو داشت و بسیاری از کاربران تلاش کرده‌اند این صفحه نمایش‌ها را برای کارایی هرچه بهتر با نمایشگر‌های قدیمی تلفیق کنند اما هیچ‌کدام از آن‌ها شبیه به فناوری پوستر جدید پیش‌بینی کننده آب‌وهوا نیست.

شرکت Typified با نگرشی برای حفظ هنر سنتی و تلفیق آن با فناوری مدرن به تازگی در جریان پروژه Kickstarter، پوستر هوشمندی را با نام پوستر آب و هوا - the Weather Poster طراحی کرده که هرچند با عملکردی محدود ولی به زیبایی و با ظرافتی خاص بر روی دیوار منزل شما نصب شده و وضعیت آب و هوا را پیش‌بینی می‌کند.

پوستر آب و هوا هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و سپس از ۴ بعد از ظهر تا ۸ شب وضعیت آب و هوا را برای تمامی اعضای خانواده و همه ساکنان خانه پیش‌بینی و گزارش می‌کند و با آیکون‌هایی زیبا برای روی صفحه نمایش خود نشان می‌دهد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، the Weather Poster تنها برای نشان دادن وضعیت آب و هوا است و کاربرد دیگری ندارد اما مطمئناً خریداران این پوستر هوشمند با توجه به زیبایی و کاربرد مناسب آن تمایل زیادی نسبت به چنین فناوری از خود نشان می‌دهند.

مدیر شرکت Typified در توصیف این پوستر هوشمند گفت: «از این پس کت و کاپشن خود را در هنگام خروج از منزل تنها با نگاه کردن به the Weather Poster بپوشید.» پوستر آب و هوا حالتی شب‌رنگ داشته و در هنگام تاریک بودن محیط نیز به خوبی وضعیت آب و هوا را نشان می‌دهد. این دستگاه برای نمایش اطلاعات آب و هوایی باید به اینترنت متصل شود و با بهره‌مندی از منابعی خاص اطلاعات خود را به روز می‌کند.

علاقمندان می‌توانند این تکنولوژی جالب و پر استفاده را با قیمت ۱۳۴ دلار خریداری کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-02-13 10:13

افزودن دیدگاه جدید