کد مطلب: 

225137
جدال عجیب داخل کمپ پرسپولیس به خاطر تیم رسانه ای
بازیکنان تیم پرسپولیس معتقدند به اندازه کافی از سوی تیم رسانه ای باشگاه مورد حمایت قرار نمی گیرند.
جدال عجیب داخل کمپ پرسپولیس

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیسی‌ها قبل از بازی با فولاد، مشکلات عجیبی را تجربه کردند. در حین بازی نیز به ادعای کارشناسان داوری، بابت اشتباهات رضا کرمانشاهی، نتیجه این دیدار را از دست دادند و در پایان نیز، با انواع و اقسام حواشی مواجه شدند، اما در تمام این مدت، تیم رسانه‌ای باشگاه تنها به انعکاس چند عکس از جریان بازی اکتفا کرد.

همین موضوع باعث عصبانیت شدید بازیکنان شد تا آن‌ها اقدام به اعتراض نسبت به عملکرد تیم رسانه‌ای باشگاه کنند. یکی از کسانی که همراه کاروان پرسپولیس در اهواز حضور داشت، در این مورد به ما گفت: «بازیکنان حق داشتند که عصبانی باشند، چون فکر می‌کنند هیچ کس از آن‌ها حمایت نمی‌کند. وقتی مسئولان رسانه‌ای باشگاه سکوت کرده اند، مشخص است که این طور سر پرسپولیس را می‌بُرَند!»

برخی بازیکنان از جمله دو کاپیتان تیم یعنی حسین ماهینی و سیدجلال حسینی نیز با توئیت‌ها و مصاحبه‌های شان، این اعتراضات را رسانه‌ای کردند. به نظر می‌رسد درگیری عجیبی داخل کمپ پرسپولیس بعد از باخت مقابل فولاد آغاز شده و به این زودی نیز خاتمه پیدا نمی کند زیرا کانال های هواداری نسبت به این اتفاق واکنش های تندی نشان داده و خواستار پاسخگویی مسئولان باشگاه شدند. 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-02-12 13:48

افزودن دیدگاه جدید