کد مطلب: 

222092
اوبر و لیفت برای حضور در بازار بورس با هم رقابت می‌کنند
شرکت های اوبر و لیفت که هر دو در حوزه خدمات خودرو شناخته می شوند، در حال تلاش برای ورود به بازار بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هستند. این موضوع برای هر دو شرکت حائز اهمیت بسزایی است و هر دو مایلند برنده این رقابت باشند.
اوبر و لیفت برای حضور در بازار بورس با هم رقابت می‌کنند

به گزارش سیتنا، هنوز مدت زیادی از خبرهای احتمالی حضور اوبر در بازار بورس نمی گذشت که لیفت نیز به فکر ارائه عمومی سهام خود افتاده است.

بر اساس مقاله ای که در وال استریت ژورنال منتشر شده است، برخی مقام های آگاه در سازمان بورس می گویند که اوبر پرونده ای محرمانه در مورد حضور در سازمان بورس را به مقامات ارائه کرده است. این حرکت اوبر و لیف به طور همزمان نشان می دهد که هر دو شرکت انتظار دارند که سرمایه گذاران تنها برای یک شرکت ارائه دهنده خدمات تاکسی، اشتها داشته باشند.

با این وجود برخی از کارشناسان اقتصادی شانس اوبر را بالاتر می بیننند و برخی از تحلیلگران انتظار دارند که اوبر تا اواسط سال آتی میلادی سهام خود را عمومی کند.

در حال حاضر  اوبر و لیفت پیشنهادهای خود را برای سه ماهه اول سال 2019 طراحی کردند. پیشبینی ها حکایت از این دارند که اوبر می تواند 120 میلیارد دلار ارزش را در سهام عمومی خود ذخیره کند. این در حالیست که این رقم برای لیفت 15 میلیارد دلار است.

سخنگوی لیفت اعلام کرده که هنوز مشخص نیست چه میزان سهام ارائه خواهد کرد یا چه محدوده قیمتی خواهد داشت اما این موضوع به زودی و پس از تصمیم بازار بورس مشخص می شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2018-12-08 13:02

افزودن دیدگاه جدید