کد مطلب: 

214258
نیمی از کاربران ویندوز ۱۰ از این سیستم عامل ناراضی هستند
مایکروسافت در سال‌های اخیر از روش‌های مختلفی برای وادار کردن کاربران به مهاجرت به سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده کرده است، اما ظاهرا مشکلات این سیستم عامل فراتر از حد تصور است.
نیمی از کاربران ویندوز ۱۰ از این سیستم عامل ناراضی هستند

به گزارش سیتنا به نقل از بتانیوز، اگر چه سیستم عامل ویندوز ۱۰ امکانات جذاب و متنوعی دارد، اما خالی از مشکل هم نیست و بررسی های سایت مشهور انگلیسی ویچ نشان می دهد کاربران زیادی از این بابت به مایکروسافت اعتراض کرده اند.

مایکروسافت تا به حال بارها به علت پشتیبانی نامناسب از کاربران ویندوز ۱۰ مورد انتقاد قرار گرفته است و ظاهرا در سال های اخیر نیز تغییری در این وضعیت به وجود نیامده است.

بررسی ویچ که از ۱۱۰۰ کاربر ویندوز ۱۰ در سراسر جهان در ماه مارس سال ۲۰۱۸ صورت گرفته نشان می دهد که نیمی از این افراد در زمان استفاده از سیستم عامل مذکور با مشکلاتی مواجه بوده اند.

متداول ترین مشکل کاربران ویندوز ۱۰ ناسازگاری نرم افزارهای دیگر با این سیستم عامل است، ۱۶ درصد گفته اند دستگاه ها و سخت افزارهای جانبی آنها دیگر با ویندوز ۱۰ سازگار نیست، ۷ درصد به عدم امکان همگام سازی ایمیل ها اشاره کرده اند، ۶ درصد گفته اند مجبور به پاک کردن نرم افزارهایی شده اند که توسط مایکروسافت عرضه نشده بود و ۵ درصد کند شدن رایانه های خود بعد از نصب ویندوز ۱۰ را مشکل اصلی دانسته اند.

۴۶ درصد از افرادی که بعد از نصب ویندوز ۱۰ با مشکل کند شدن رایانه های خود مواجه بوده اند در نهایت مجبور شده اند برای حل مشکل یادشده پول خرج کنند که متوسط این هزینه ۹۰ دلار بوده است. نیمی از افرادی که از عملکرد ویندوز ۱۰ راضی نبوده اند هم گفته اند در نظر دارند از مایکروسافت به همین علت شکایت کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2018-06-13 14:43

افزودن دیدگاه جدید