کد مطلب: 

198649
دروغ‌های آوریل شرکت‌های فناوری
امسال هم مطابق هر سال شرکت‌های فناوری در اول آوریل یا همان سیزدهم فروردین دروغ‌های خنده داری به عنوان دروغ‌های آوریل منتشر کردند.
دروغ‌های آوریل شرکت‌های فناوری

به گزارش سیتنا، خبرگزاری فارس به نقل از یاهونیوز، نوشت: برخی از مضحک ترین این دروغ ها به شرح زیر است.

شرکت آمازون از طراحی بلندگوی هوشمند جدیدی به نام Petlexa خبر داد که محصولی مشابه با الکسا بوده و قادر به درک معنای اصواتی است که سگ ها و گربه ها و موش ها از خود خارج می کنند. این دروغ از سوی بسیاری از کاربران حوزه فناوری جدی گرفته شد.

شبکه به اشتراک گذاری عکس اسنپ هم در خبری دروغ از کپی کردن امکانات خود توسط فیس بوک خبر داد. همچنین اسنپ به دروغ از طراحی فیلتر عکسی موسوم به اینستا خبر داد که با کشیدن انگشت بر روی نمایشگر بعد از گرفتن عکس فعال می شود.

از سوی دیگر شرکت گوگل به دروغ از طراحی محصول هوشمندی به نام gnomes خبر داد .به ادعای گوگل این دستیار هوشمند باغبانی با دریافت فرامین صوتی قادر به انجام دستورات منظور نظر کاربران است. گوگل برای فریب کاربران حتی مدعی شده بود gnomes از فروشگاه آنلاین گوگل یا سایت https://madeby.google.com/ قابل خریداری است.

شوخی دیگر گوگل با کاربران اجرایی کردن بازی Pac-Man یا نقطه خور بر روی نرم افزار نقشه این شرکت بود. با کلیک کردن بر روی آیکون این بازی در زمان باز کردن برنامه Google Maps خیابان های شهرهای مختلف به مکانی برای اجرای بازی یاد شده مبدل می شدند و لحظاتی مفرح برای کاربران خلق می شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-04-03 12:10

افزودن دیدگاه جدید