کد مطلب: 

198636
آغاز مجدد سامانه سهام عدالت از ١۴ فروردین
سامانه سهام عدالت که از ۳۰ اسفندماه گذشته از دسترس خارج شده بود از ١۴ فروردین دوباره شروع به کار خواهد کرد و مشمولان می‌توانند حساب خود را با استفاده از این سامانه چک کنند.
آغاز مجدد سامانه سهام عدالت از ١۴ فروردین

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، در ماه پایانی اسفند حدود ۵۰ میلیون فردی که ثبت نامشان در سهام عدالت قطعی شده بود از طریق سایت www.samanese.ir  به حساب سهام عدالت خود دسترسی یافتند.

طبق اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده و با توجه به مندرجاتی که در سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت درج شده، این سازمان از ۶۰ شرکت سرمایه پذیر بابت سود ۱۰ سال گذشته این شرکت ها  به ازای هر نفر مشمول سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومان به حساب خزانه واریز کرده است.

آن طور که مسئولان سازمان خصوصی سازی اعلام کرده اند، مشمولان سهام عدالت می‌توانند این مبلغ را تا سقف یک میلیون تومان پر کنند تا در زمان آزاد سازی سهام عدالت ارزش سهامشان حدود دو برابر این مبلغ باشد.

البته برای افرادی که تمایلی به واریز مبلغ ندارند الزامی وجود ندارد که پولی پرداخت کنند و ارزش بازار سهام عدالت آن ها نیز در زمان آزاد سازی دو برابر خواهد شد.

سازمان خصوصی سازی به تازگی اعلام کرده که بیش از ۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت برای پرداخت اقساط خود و تملک سهام عدالت از طریق حساب های بانک ملی تا پایان اسفند ماه گذشته اعلام آمادگی کرده و پرداخت هایی انجام داده اند. البته سازمان خصوصی سازی اعلام نکرده که مجموع مبالغ واریزی دقیقا چه مقدار بوده است.

سامانه سهام عدالت از ۳۰ اسفند گذشته تا امروز به طور موقت از دسترس خارج بود و مشمولین از فردا ١۴ فروردین می توانند به حساب به روز شده خود در این سامانه دسترسی داشته باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-04-02 15:44

افزودن دیدگاه جدید