کد مطلب: 

179758
از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید
مشترکین تلفن همراه می توانند درخواست لغو ارسال پیامک های تبلیغاتی خود را ثبت کنند.
از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید

به گزارش سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران، منتظر پیامی از طرف یکی از دوستان و یا آشنایانتان هستید که ناگاه صدای زنگ موبایلتان بلند می شود. با هزار امید و آرزو به سمت گوشی خود می روید تا خبری که منتظر آن هستید را بخوانید اما بعد از باز کردن پیامک دریافت شده، با یک متن تبلیغاتی رو به ور می شوید.متن هایی که وقت و بی وقت برروی صفحه نمایش تلفن های همراه ظاهر می شوند، مزاحم های سمجی که هیچ مطلب مفیدی را خبر نمی دهند تنها منجر به پر شدن حافظه ی تلفن های همراه می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن قبول برخی نارضایتی ها از سوی مشترکان تلفن همراه پیرامون ارسال حجم وسیعی از پیامک های تبلیغاتی گفت: در حال حاضر کاربران می توانند با ارسال عدد 1 به 8999 به همراه اول انصرافشان را از پیامک های تبلیغاتی اعلام کنند و برای سایر اپراتورها نیز این وضعیت وجود داشته، ولی شماره ارسالی تفاوت دارد.

برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می‌توانید عدد ۲ را به شمارۀ پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است) همچنین شما می‌توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس حاصل کرده و پس از برقراری ارتباط با اپراتور ایرانسل، درخواست خود مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ابراز نمائید.

مشترکین رایتل برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانند از تلفن‌های ثابت به شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ و از تلفن‌های همراه با شماره ۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از اتصال به اپراتور شماره تلفن خود را برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی به اپراتور بدهند.

این در حالی است که بعضی از مشترکان اپراتورها می گویند پس از ارسال پیامک لغو دریافت محتوای تبلیغاتی، پیامک های مرتبط با امور بانکی و همچنین سرویس های وی‍ژه که خودشان اقدام به فعال سازی آن ها کرده اند نیز قطع می شوند، صدوقی مدیر عامل اپراتور اول در این خصوص گفت: نرم افزار های ویژه جهت لغو پیامک های تبلیغاتی در نظر گرفته شده است که در آن ها این احتمال در نظر گرفته شده است که سرویس های درخواست شده از طرف مشترک قطع نشوند.کارشناسان اپراتورهای دیگر هم همین صحبت ها را ارائه می دهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-08-14 23:40

دیدگاه‌ها

تصویر رایتلی
لطفا اطلاعات خود را صحیح اعلام بفرمایید . اولا رایتل پیامک تبلیغاتی ندارد ثانیا شماره تماس با رایتل از خط رایتل 200 و از سایر خطوط 092020000000 می باشد
ارسال شده توسط رایتلی در 24 مرداد 94 - 10:33
تصویر علی
تا کنون دو بار جهت لغو پیامک تبلیغاتی اقدام کرده ام وپس از دریافت پیامک تایید لغو متاسفانه باز هم پیامک تبلیغاتی ارسال می گردد
ارسال شده توسط علی در 24 مرداد 94 - 09:48
تصویر محمدعلی
سلام مشترک ایرانسل هستم تبلیغات خود ایرانسل کاملاً خسته کننده است. وهمین موضوع اعتبار این اوپراتور را بسیار کاهش داده.
ارسال شده توسط محمدعلی در 24 مرداد 94 - 08:05

افزودن دیدگاه جدید