کد مطلب: 

174606
مدیرعامل شرکت پست خبر داد:
افزایش درآمد 45.5 درصدی شبکه پست کشور
مدیرعامل شرکت پست ایران، از افزایش درآمد 45.5 درصدی در شبکه ارتباطی پست کشور خبر داد.
افزایش درآمد 45.5 درصدی شبکه پست کشور

 به گزارش سیتنا به نقل از خبرنگار ایسنا در زنجان، حسین مهری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شرکت پست استان زنجان با اشاره اهمیت و جایگاه پست در کشور، اظهار کرد: شبکه ارتباطی پست در کشور یکی از قدیمی‌ترین روش‌های ارتباطی در جامعه به شمار می‌رود که توسط مردم شکل گرفته است که این امر نشانگر قدمت و اهمیت این شبکه ارتباطی است.

وی با اشاره به پیشرفت در حوزه ارتباطات، افزود: در حال حاضر پیشرفت‌هایی که در این سیستم ایجاد شده نه تنها موجب کاهش نقش شرکت پست نشده، بلکه زمینه تقویت شبکه ارتباطی پست را نیز مهیا کرده است، لذا گسترش شبکه‌های ارتباطی جدید مانعی برای این شرکت ایجاد نمی‌کند حتی موجب افزایش ارتباط مردم با این شبکه ارتباطی نیز شده است.

مهری تصریح کرد: در حال حاضر شرکت‌های پست بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال تعریف ماموریت‌های جدید برای خود هستند، به طوری که پست‌نامه‌ها در این کشورها با کاهش شدیدی مواجه بوده و در مقابل جابه‌جایی کالا، خدمات و امانات رو به افزایش است.

او یادآور شد: این در حالی است که این مقوله در کشور ما با کاهش چشم‌گیری روبه‌رو بوده که بهبود این وضعیت در دستور کار قرار دارد. در واقع سال گذشته، سال سختی برای این شرکت به شمار می‌فت، چرا که شرکت از 35 هزار میلیارد ریال زیان و بدهی به دفاتر خدمات ارتباطی، ICT روستایی، پیمانکاران حمل و نقل، هواپیمایی دچار مشکل شده بود که توانست با برنامه‌ریزی و تدابیر دقیق بحران را پشت سر بگذارد.

مدیرعامل شرکت پست ایران خاطرنشان کرد: سال گذشته توانستیم بخش‌های مختلف خود را ارتقاء دهیم که شامل رشد 34 درصدی تعرفه در سرویس ویژه، رشد 17 درصدی در بخش خرید و فروش اینترنتی، رشد 27 درصدی قیمت در وزن مرسولات، رشد 23 درصدی در ترافیک سفارشی و رشد 26 درصدی نرخ ترافیک سرویس پیشتاز می‌شود که همه این موارد در خروج از بحران نقش به‌سزایی داشت.

به گزارش سیتنا، در پایان این مراسم اعتماد جعفری - مدیرکل سابق شرکت پست استان زنجان تودیع و مهدی سبحانی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-04-24 00:07

افزودن دیدگاه جدید