کد مطلب: 

271912
چگونه از خدمات آنلاین پلیس + 10 استفاده کنیم؟
به منظور افزایش رفاه حال هموطنان، سایت epolice.ir در رابطه با گواهینامه، گذرنامه، وظیفه عمومی، پیشگیری انتظامی، کارت سوخت و... به صورت آنلاین خدمات مهمی را ارائه می‌دهد که استفاده از این خدمات موجب افزایش سرعت در روند رسیدگی به امور اداری می شود.
پلیس + 10

به گزارش سیتنا، حتما برای همه ما اتفاق افتاده است که برای رسیدگی و پیگیری امور اداری مختلف، لازم باشد به مراکز و ادارات مختلف مراجعه کنیم. همانطورکه می‌دانید رفت و آمد به ادارات و بطورکل رسیدگی به روند اداری، امری فرسایشی و طاقت فرسا است. به همین دلیل در سال‌های اخیر، برای راحتی هرچه بیشتر شما هموطنان گرامی، زیرساختی فراهم شده است تا خدمات اداری قابل توجهی را به صورت غیر حضوری و آنلاین پیگیری کنید. سایت epolice.ir ، خدمات اداری متنوعی را تحت عنوان خدمات آنلاین ارائه می‌دهد. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات پلیس+10 هستید، لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وظیفه عمومی

 پلیس + 10

اگر شما مشمول خدمت سربازی یا به اصطلاح وظیفه عمومی شده باشید یا اگر شما والدینی هستید که فرزند ذکور شما مشمول خدمت سربازی شده است، بهتر است بدانید که سایت epolice در این زمینه خدمات ارزشمندی را به شما عزیزان ارائه می‌کند. شما می توانید به درگاه خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کنید و از خدمات اینترنتی وظیفه عمومی، خدمت صدور المثنی کارت معافیت یا پایان خدمت و سایر خدمات وظیفه عمومی (عناوین، تعرفه‌ها و مدارک لازم) اطلاعات کسب کنید. بنابراین اگر کارت معافیت از خدمت یا کارت پایان خدمت شما مفقود شده است، می‌توانید برای دریافت کارت المثنی، به این درگاه مراجعه کنید.

خدمات کارت سوخت

 پلیس + 10

یکی دیگر از خدمات با اهمیت و ارزشمند پلیس + 10، خدمات آنلاین این درگاه در رابطه با کارت سوخت است. اگر کارت سوخت شما به هر دلیلی مفقود شده است و نیاز به دریافت المثنی کارت دارید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به سایت epolice مراجعه فرمایید و بر روی آیکون کارت سوخت کلیک کنید. در گام بعد لازم است عبارت خدمت صدور المثنی کارت سوخت را انتخاب نمایید. با مطالعه توضیحات ارائه شده و برخورداری از شرایط ذکر شده، شما میتوانید به راحتی دریافت کارت المثنی خود را پیگیری نمایید.

یکی دیگر از خدمات این بخش، مربوط به صاحبان خودروهای دیزلی است. به عبارت بهتر اگر کارت سوخت خودرو دیزلی شما مسدود شده است، می‌توانید با استفاده از خدمات این سایت مشکل مورد نظر را حل کنید. پس از مراجعه به سایت epolice لازم است بر روی آیکون کارت سوخت و بعد از آن بر روی خدمت رفع مسدودی کارت سوخت خودروهای دیزلی کلیک نمایید. با بررسی شرایط بیان شده می‌توانید خدمت مورد نظر را به راحتی پیگیری کنید.

خدمت تعویض یا المثنی گواهینامه

همانطورکه می‌دانید رانندگی بدون گواهینامه جرم محسوب می‌شود و به موجب ماده 723 قانون مجازات اسلامی، رانندگی بدون گواهی رسمی مجازات قانونی را در پی دارد. اما اگر کارت شما مفقود شود یا مدت اعتبار آن به پایان برسد چطور؟ در این مواقع لازم است شما به عنوان یک راننده هرچه سریع‌تر برای تعویض یا دریافت المثنی کارت خود، اقدام کنید. برای افزایش راحتی شهروندان، این سایت خدمت تعویض یا المثنی گواهینامه را ارائه داده است که از جمله مهم‌ترین خدمات آن محسوب می‌شود.

خدمت صدور و دریافت شناسه گذرنامه

 پلیس + 10

تصور کنید که شما قصد سفر و خروج از کشور را دارید. یکی دیگر از خدمات پلیس + 10، مربوط به صدور و دریافت شناسه گذرنامه است. بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به این سایت، برای صدور و دریافت شناسه گذرنامه درخواست خود را ارائه دهید تا با برخورداری از شرایط عنوان شده هرچه سریع‌تر درخواست شما پیگیری شود.

پیشگیری انتظامی

 پلیس + 10

اگر شما قصد دریافت گواهی تایید عکس را داشته باشید، می‌توانید از خدمات پلیس + 10 بهره مند شوید. پس از مراجعه به سایت لازم است بر روی آیکون پیشگیری انتظامی کلیک کنید و خدمت درخواست گواهی تایید عکس را انتخاب نمایید. با برخورداری از شرایط بیان شده، درخواست شما در دستور کار قرار خواهد گرفت. اما اگر وسایل یا اسناد و مدارک شما مفقود شده باشند چطور؟ آیا خدمات پلیس + 10 شامل خدمت مربوط به مفقودی اسناد و مدارک شما می‌شود؟ پاسخ مثبت است چراکه یکی دیگر از خدمات با اهمیت پلیس + 10، ایجاد بستری در جهت اعلام فقدان اسناد، مدارک و وسایل شما شهروندان محترم است. بطور مثال شما می‌توانید مفقود شدن مدارک شناسایی و تلفن همراه خود را با استفاده از خدمات این سایت اعلام کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد.

سایر خدمات پلیس + 10

تا به اینجای مطالب با چند خدمت مهم و تاثیرگذار از خدمات پلیس + 10 آشنا شدید. در ادامه به سایر خدمات ارزشمند سایت epolice اشاره می‌کنیم:

  • خدمت صدور وضعیت خلافی خودرو
  • خدمت اطلاعات اقتصادی خانوار (یارانه)
  • خدمت درخواست گواهی پروانه کسب
  • خدمت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه
  • خدمت اخذ علائم بیومتریک (چهره)

ممکن است شما قصد فروش اتومبیل خود را داشته باشید یا اینکه سهوا در زمینه قوانین راهنمایی و رانندگی مرتکب خلافی شده باشید. بنابراین قصد استعلام و آگاهی از وضعیت خلافی اتومبیل‌تان را دارید. برای اینکار لازم است به سایت epolice مراجعه کنید. در ادامه لازم است بر روی قسمت سایر خدمات کلیک نمایید. در این قسمت شما به راحتی میتوانید خدمت صدور وضعیت خلافی خودرو را انتخاب کنید تا با برخورداری از شرایط بیان شده به درخواست شما رسیدگی شود. یکی دیگر از خدمات آنلاین این سایت، مربوط به طرح معیشتی خانوار یا همان یارانه معیشتی است. شما می‌توانید با استفاده از خدمت اطلاعات اقتصادی خانوار (یارانه) که در سایت epolice ارائه شده است، اطلاعات مورد نیاز در رابطه با یارانه معیشتی را کسب کنید. اگر قصد ایجاد کسب و کار مورد نظر خود را دارید، می‌توانید برای دریافت گواهی پروانه کسب، با استفاده از  پلیس + 10 اقدام کنید.

 پلیس + 10

در صورت استخدام در مشاغل دولتی یا غیر دولتی یا به هر دلیلی که از شما درخواست ارائه گواهی عدم سوء پیشینه دارند، می‌توانید خیلی راحت از طریق خدمات این سایت، درخواست خود را پیگیری نمایید. یکی دیگر از خدمات این سایت، ارائه تقاضای شما مبنی بر اخذ علائم بیومتریک (چهره) است که در صورت برخورداری از شرایط مورد نیاز، درخواست شما در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

شماره گذاری اینترنتی خودرو

 از آنجایی که مراکز تعویض پلاک بسیار پر رفت و آمد هستند و ازدحام در این مراکز زیاد است، پلیس + 10 برای این مسئله راه حل مناسبی را در سایت epolice قرار داده است. بطوریکه با نوبت دهی اینترنتی، زمان حضور شما در مراکز تعویض پلاک کاهش چشمگیری خواهد داشت. با این خدمت مهم از پلیس + 10، از اتلاف انرژی و زمان بطور قابل توجهی جلوگیری می‌شود.

وضعیت ترخیص خودرو

یکی دیگر از اقدامات شایان توجه این سایت، برخورداری از سامانه استعلام پیامکی وضعیت ترخیص خودرو است. صاحبان خودرو می توانند با توجه به شرایط مورد نیاز، با استفاده از این سامانه پیامکی، از وضعیت ترخیص اتومبیل خود آگاهی لازم را کسب کنند.

نوبت دهی اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10)

 پلیس + 10

به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی، امکان نوبت دهی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی فراهم شده است. افراد متقاضی دریافت خدمات آنلاین پلیس + 10، می‌توانند در این سامانه ثبت نام و نوبت خود را برای رسیدگی به امور مورد نظرشان دریافت کنند. برای این کار لازم است بر روی نوبت دهی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی کلیک کنید. آنگاه از پنجره‌ای که پیش روی شما قرار می‌گیرد، برای ثبت درخواست خود اقدام کنید.

پرسش‌های احتمالی شما

شاید این سوال در ذهن شما طرح شود که دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + 10 با این میزان خدمات کاربردی و مهم، در کدام نقاط کشور دایر هستند؟ برای کسب اطلاع در این رابطه می‌توانید بر روی عبارت نشانی دفاتر سراسر کشور کلیک کنید و این مراکز را در نقاط مختلف کشور جستجو نمایید. پرسش دیگری که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که آیا امکان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت: بله در صورت فعال شدن فراخوان در رابطه با تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی، شما عزیزان می‌توانید با برخورداری از مدارک و شرایط خواسته شده، درخواست خود را در این سایت ارائه دهید.

 پلیس + 10

نکته جالبی که وجود دارد این است که شما شهروندان گرامی، برای اطلاع از ساعت و روز کاری پزشکان مختلف به جهت معاینه برای گواهینامه رانندگی، می‌توانید از سایت epolice اطلاعات لازم را کسب نمایید. اگر به مطالعه و بررسی اخبار علاقمند هستید، پیشنهاد می‌‌کنیم که از قسمت اخبار در این سایت، خبرهای مربوط به خدمات الکترونیک انتظامی را مطالعه بفرمایید. در قسمت درباره ما می‌توانید اطلاعات لازم در رابطه با درگاه خدمات الکترونیک را کسب نمایید. اگر به تماس با دفتر مرکزی یا دفاتر پلیس + 10 نیاز دارید، می توانید بر روی کلمه تماس با ما کلیک کنید تا راه های ارتباطی مختلف برای شما نمایان شود.

کسب اطلاعات لازم به جهت نحوه پیگیری خدمات و مدارک مورد نیاز

 پلیس + 10

با بررسی سایت epolice دریافتیم که خدمات پلیس + 10 بسیار گسترده و کاربردی است. استفاده از خدمات آنلاین این سایت می‌تواند موجب افزایش سرعت در روند رسیدگی به امور اداری شود. با نوبت دهی به روش اینترنتی، از اتلاف انرژی و زمان شما عزیزان جلوگیری می‌شود. بنابراین پلیس + 10 به جهت افزایش راحتی و آرامش شما با ایجاد بستری برای استفاده از خدمات آنلاین، همراهی مطمئن و همیشگی برای شماست.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.2 (6 رای)
سیتنا 3
2022-08-31 11:07

افزودن دیدگاه جدید