کد مطلب: 

246950
هشدار آمازون درباره هدفون‌های درون‌گوشی «اکو بادر»
شرکت آمازون هشدار داده است که خطر آن وجود دارد که دوگوشی‌های (headphone) بی‌سیم «اکو بادز» وقتی که درون پایه شارژ قرار دارند بیش از حد داغ شوند.
هشدار آمازون درباره هدفون‌های درون‌گوشی «اکو بادر»

به گزارش سیتنا، در دوگوشی‌های بی‌سیم «اکو بادز» که درون گوش قرار می‌گیرند، دستیار صوتی آمازون به نام آلکسا تعبیه شده است و وقتی درون پایه شارژ قرار می‌گیرند، دمای‌ آن‌ها افزایش می‌یابد.

آمازون برای رفع این مشکل روزآوری نرم‌افزاری هم انجام داده است که از طریق پست الکترونیکی برای مشتریان ارسال کرده است و درباره این وضعیت هشدار داده است.

به گزارش «اندروید سنترال»، شرکت آمازون روز ۱۵ ژوییه در رایانامه ارسالی برای کاربران اعلام کرد: «ایمنی مشتریان اولویت اصلی ما است. به تازگی متوجه شدیم که دوگوشی‌های «اکو بادز» ممکن است در مواردی بسیار نادر وقتی که درون پایه شارژ قرار دارند، بیش از حد داغ شوند.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «برای محکم‌کاری بیش‌تر و رفع این خطر امنیتی بالقوه، روزآوری نرم‌افزاری انجام دادیم که عملکرد درازمدت باتری‌های اکو بادز را نیز تقویت می‌کند. روزآوری نرم‌افزاری به طور خودکار به دوگوشی‌ها اعمال می‌شود.»

کاربران برای آن که مطمئن شوند تازه‌ترین ویراست را در اختیار دارند، باید وارد برنامه تحت اندروید یا آی.او.اس آلکسا شوند، فهرست گزینه‌ای افزاره‌ها(Devices) را باز کنند، سپس وارد گزینه «اکو و آلکسا» شوند، از آن‌جا وارد گزینه «اکو بادز» شوند و سرانجام گزینه «در باره»(About) را انتخاب کنند.

اگر شماره ویراست نرم‌افزار ۳۱۸۱۱۹۱۵۱ یا بالاتر باشد، روزآوری نرم‌افزاری به دوگوشی رسیده است. ولی اگر شماره ویراست نرم‌افزار پایین‌تر باشد، باید اکو بادز را درون پایه شارژ گذاشت و از طریق بلوتوث و برنامه آلکسا به گوشی تلفن همراه هوش‌مند خود وصل کرد.

همین که میزان شارژ باتری بیش از ۳۰ درصد شود، روزآوری نرم‌افزاری در عرض نیم‌ساعت نصب می‌شود.

همچنین، به گفته آمازون، این روزآوری نرم‌افزاری «عملکرد درازمدت باتری‌های اکو بادز را تقویت می‌کند.»

انتهای پیام

سیتنا 1

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-07-23 12:34

افزودن دیدگاه جدید