کد مطلب: 

268323
زلاتان به دیدار رایولا رفت
زلاتان ابراهیموویچ، ستاره میلان، برای اطلاع از وضعیت مینو رایولا به ملاقات او رفت.
زلاتان به دیدار رایولا رفت

به گزارش سیتنا، بسیاری از سانه‌های ایتالیایی روز گذشته اعلام کردند که رایولا در سن ۵۴ سالگی در یکی از بیمارستان‌های میلان از دنیا رفته است.

هرچند این موضوع بلافاصله از سوی خانواده این مدیر برنامه سرشناس و بزرگ و همچنین دفتر او رد شد و پروفسور آلبرتو زانگریلو اعلام کرد که او همچنان علائم حیاتی دارد و زنده است اما انتشار این خبر شایعات و نگرانی‌های بسیاری را به دنبال داشت.

اسپورت مدیاست ساعاتی قبل خبر داد که ابراهیموویچ روز گذشته به بیمارستان سن رافائله در میلان مراجعه کرده تا به صورت مستقیم از شرایط مینو رایولا باخبر شده و پیگیر حال مدیر برنامه خودش باشد.

این بازیکن سوئدی مدت‌هاست که وکالت خودش را به این مدیر برنامه ۵۴ ساله سپرده و او نقش مهمی در بازگشت این بازیکن به لیگ ایتالیا و پیوستن به میلان ایفا کرد.

آنها پیش از این نیز نقل و انتقال‌های بزرگی از جمله جدایی این ستاره فعلی میلان از پاری سن ژرمن و پیوستن او به منچستریونایتد را در کنار هم تجربه کرده بودند و به گفته بسیاری از نزدیکان هر دو طرف، رابطه خوب و صمیمانه‌ای با یکدیگر دارند.

موقعیت فعلی رایولا هنوز مشخص نیست و بسیاری معتقد هستند که او خیلی زود به دلیل عوارض بیماری از دنیا خواهد رفت. او در حال حاضر نزدیک به چهار ماه است که در بیمارستان‌های مختلف بستری شده و پیش از این نیز شایعاتی درباره وخامت حال او و شرایط سخت و دشواری که دارد به گوش رسیده بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-04-29 12:27

افزودن دیدگاه جدید