کد مطلب: 

267915
سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل
جستجو برای یافتن نشانه‌ای از زن جوان گم شده در جنگل‌های یالبندسرای کلارآباد بعد از ۳ روز همچنان بی نتیجه مانده است.
سرنوشت نامعلوم زن جوان بعد از سه روز در جنگل

به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمودی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاردشت و سرپرست جمعیت هلال احمر عباس آباد گفت: مفقود شدن این خانم سه روز قبل به جمعیت هلال احمرعباس آباد اطلاع داده شد و گروه‌های امدادی نیز به سرعت در روستای یالبندان حاضر شدند.

به گفته او اطلاعات فرد گم شده از اهالی منطقه و خانواده او گرفته و جستجو برای یافتن نشانه‌ای از این فرد با حضور سه گروه امداد و نجات هلال احمر و نیروهای مردمی به صورت شبانه روزی از همان لحظه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

محمودی افزود: سگ‌های تجسس نیز امروز از جمعیت هلال احمر استان به منطقه آمدند و در جنگل‌های محله یالبندسرا کلارآباد عملیات تجسس را آغاز کردند، اما هنوز نشانه‌ای از فرد گمشده نیافتیم.

به گفته سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان عباس آباد همه مسیرهایی که احتمال حضور این خانم داده می‌شد جستجو شده است.

موضوع را از خانواده زن گمشده پیگیری کردیم که اعلام شد این خانم ۲۵ ساله بومی همین منطقه است که بعد از ظهر دوشنبه برای پیاده روی به جنگل رفت و دوربین جنگلبانی ورود او را به عرصه ثبت کرد، اما خروجی از جنگل اتفاق نیفتاد.

بر اساس گفته بستگان این خانم، دسته کلید متعلق به فرد گمشده در اطراف محل گمشدن پیدا شده است و عوامل انتظامی نیز برای یافتن نشانه‌ای از او وارد عمل شدند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-04-14 21:50

افزودن دیدگاه جدید