کدخبر :266222 پرینت
26 بهمن 1400 - 01:19

کاپلو: مورینیو با بی‌احترامی به بازیکنان رم، آخرین شانس خود را هم نابود کرد!

سرمربی سابق تیم فوتبال رم از رویکرد سرمربی فعلی این تیم در قبال بازیکنان جالوروسی انتقاد کرد و آن را به ضرر خودش و باشگاه دانست.

متن خبر

به گزارش تسنیم، فابیو کاپلو از ژوزه مورینیو به خاطر انتقاد تند اخیرش از بازیکنان خود در حضور رسانه‌ها ایراد گرفت و آن را به ضرر خود آقای خاص و تیمش دانست. مورینیو که به خاطر نتایج ضعیف تیمش و فاصله 6 امتیازی آن با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به شدت تحت فشار قرار دارد، در هفته‌های اخیر چند بار از عملکرد و رویکرد بازیکنانش انتقاد کرده است. اخیراً هم گزارشی از پشت صحنه توبیخ شدن بازیکنان رم توسط آقای خاص منتشر شد که اظهارات تخریب کننده آقای خاص خطاب به بازیکنانش با زدن برچسب «بی‌جربزه» به آنها را فاش می‌کرد.

کاپلو که آخرین قهرمانی رمی‌ها در سری A  بیست‌ودو سال پیش با هدایت او رقم خورد، درباره ژوزه مورینیو به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: مورینیو با بی‌احترامی به بازیکنانش آخرین شانس خود را هم از بین برد. من هرگز چنین کاری با بازیکنانم نکردم. از آنها انتقاد کرده‌ام اما همیشه سعی کردم محترمانه باشد. در واقع من همیشه خواستم که مورد احترام واقع شوم و احترام هم گذاشته‌ام. این اولین اصلی بود که من از تیمم خواستم؛ رفتار محترمانه از سوی همه، بازیکنان و اعضای کادر فنی. اگر شما مانند مورینیو به بازیکنان‌تان بی‌احترامی کنید، با دست خود ضربه‌ای سنگین به باشگاه زده‌اید و این چیزی است که باید حواس‌تان به آن باشد.

هفته گذشته نشریه کوریره دلواسپورت فاش کرد که مورینیو پس از باخت رم در خانه اینتر در جام حذفی ایتالیا، در رختکن بازیکنانش را بی‌جریزه و بی‌شخصیت توصیف کرده و به آنها گفته تا زمانی که اینقدر حقیر باشند داوران هم به ضررشان سوت می‌زنند.

پیش از کاپلو، پائولو دی‌کانیو دیگر چهره سرشناس فوتبال ایتالیا نیز از مورینیو به خاطر رویکردش ایراد گرفت و گفت این همان کاری است که آقای خاص با بازیکنان تاتنهام هم انجام داد و به همین دلیل در آنجا نتیجه نگرفت و در نهایت اخراج شد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.