کد مطلب: 

263841
مذاکره جنجالی پرسپولیس با یک ستاره
کم نیستند کسانی که معتقدند حامد لک گلر اول پرسپولیس نسبت به فصل گذشته دچار افت و نزول شده است.
مذاکره جنجالی پرسپولیس با یک ستاره

به گزارش ایران پژواک، بهترین گلر فصل گذشته لیگ قهرمانان فصل گذشته آسیا که بیشترین کلین شیت را نیز در لیگ بیستم داشت ناگهان با شروع فصل جدید نزول کرد!

برخی ها این مسئله را به بی توجهی دراگان اسکوچیچ و عدم دعوت به تیم ملی ربط دادند اما این موضوع جدیدی نبود. حامد لک فصل گذشته هم که در بهترین دوران فوتبالش به سر می برد و هیچ حاشیه ای هم نداشت باز از سوی دراگان اسکوچیچ نادیده گرفته می شد و برهمین اساس چنین اتفاقی نمی توانست افت او باشد.

یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس در این رابطه به ما خبر داد: یکی از دلایل اصلی افت حامد لک مذاکرات تابستانی با پیام نیازمند بود. قرارداد دروازه بان ملی پوش و سابق سپاهان با تیم اصفهانی به اتمام رسیده بود و برهمین اساس پرسپولیسی ها با او وارد مذاکره شدند. البته نیازمند در مذاکره با تیم قهرمان از تمایل خود برای بازی در اروپا و پرتغال گفت و درنهایت هم از ایران رفت اما این داستان به گوش حامد لک رسید. این دروازه بان مطرح انتظار نداشت با وجود درخشش در فصل گذشته و عملکرد خوبش باز مربیان و مسئولان پرسپولیس دنبال خرید دروازه بان جدید و ملی پوش باشند و ...

هرچند پیام نیازمند به لیگ پرتغال رفت اما به نظر می رسد اثرات آن مذاکره هنوز با حامد لک باشد. دروازه بانی که دوباره جایگاه خودش را از بوژیدار رادوشوویچ پس گرفته است اما هنوز با آن حامد لک لیگ بیستم زمین تا آسمان فرق می کند.

یحیی گل محمدی امیدوار است این دروازه بان خودش قد و بالا تا روز دربی خودش را پیدا کند و به همان آمادگی روحی و روانی گذشته برسد. این روزها داوود فنایی خیلی در تمرینات با حامد لک کار می کند و حرف می زند تا از لحاظ روحی و انگیزشی او را برگرداند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-11-28 17:30

افزودن دیدگاه جدید