کد مطلب: 

263078
جنجال جدید آقای ستاره و همسر ایجنتش
حواشی زندگی شخصی مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و همسرش همچنان ادامه دارد.
جنجال جدید آقای ستاره و همسر ایجنتش

به گزارش تسنیم، به نظر می‌رسد که داستان آبکی زندگی مشترک مائورو ایکاردی و همسرش واندا نارا که مدیربرنامه‌های او نیز هست، دارد به انتهای خود می‌رسد.

در حالی که اعلام شده بود این زوج آرژانتینی پس از اختلاف اخیرشان به دلیل متهم شدن مهاجم پاری‌سن‌ژرمن به خیانت، با یکدیگر صلح کرده‌اند، اکنون یک منبع نزدیک به مدیربرنامه‌های ایکاردی اعلام کرده است که باید زندگی مشترک این دو نفر را تمام شده دانست.

گویا تا پیش از این وانادا نارا تصور می‌کرد که داستان خیانت همسرش به او در حد همان چیزی است بوده که خود این بازیکن آرژانتینی به آن اعتراف کرده و بابتش عذرخواهی کرده بود اما بعد از ارسال یک ایمیل به او که ابعاد بیشتری از بی‌وفایی همسرش را فاش کرده، روابط میان آنها دوباره تیره و تار شده و این بار دیگر نباید شانسی برای مصالحه طرفین قائل بود.

طبق اعلام منبع نزدیک به مدیربرنامه‌ و همسر ایکاردی، این زن آرژانتینی تأکید کرده که دیگر تنها زندگی می‌کند و علاقه‌ای به پیگیری اخبار مربوط به بازیکن PSG‌ ندارد. غیرفعال شدن حساب کاربری مائورو ایکاردی در اینستاگرام هم نشانه‌ای دیگر از احتمال بروز اختلافی جدی میان او و همسرش قلمداد شده است و به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که زندگی مشترک پرحاشیه این دو نفر که حاصل آن دو فرزند هم بوده، دیگر به پایان خط رسیده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-11-04 23:41

افزودن دیدگاه جدید