کد مطلب: 

260967
صدری: گفتند پرسپولیس به هیچ وجه نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد
مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: درباره جذب بازیکن خارجی باید به همه باشگاه ها کمک شود.
صدری: گفتند پرسپولیس به هیچ وجه نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد

به گزارش ایران پژواک، سید مجید صدری درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس با بحث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود کنار آمده است، اظهار داشت: به این دلیل که چنین موضوعی را پیشبینی می کردیم با زحمت سمیعی و کادرفنی تیم خرید بازیکنان جدید را انجام داده و دغدغه ای در این مورد نداریم.

وی درخصوص وضعیت جذب مهاجم خارجی در باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: دنبال این موضوع هستیم اما اتفاقی که رخ داده فریبرز محمودزاده در برنامه فوتبال برتر آب پاکی را روی دست ما ریخت و اعلام کرد استقلال امکان جذب خارجی ها را دارد و بلافاصله فردای آن روز دوستان ما توانستند این کار را انجام بدهند اما گفتند باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند.

سرپرست پرسپولیس درمورد تفاوت این باشگاه با استقلال توضیح داد: تفاوتی احساس نمی‌کنیم زیرا هر دو تیم پرونده باز دارند. اگر قرار است برای فوتبال کشور اتفاق خوبی بیفتد باید همه به هم کمک کنیم. مشکلی با کمک به یک تیم نداریم و رقابت را فقط در زمین بازی می بینیم. تا اینجا هم این را ثابت کرده‌ایم اما اگر قرار است کمکی شود باید به همه تیم ها کمک شود. ان شاء الله همین جور هم خواهد بود.

صدری درباره اینکه باید بین کمک کردن با قانون‌شکنی تفاوت باشد، گفت: باید برای اجرای قانون مهلت بگیریم و می توان کارهایی را از طریق قانونی پیش برد. در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان بازیکن خارجی نداریم. تیم ما هم روز جمعه با روحیه بالا به تاجیکستان می رود.

 وی در مورد زمان تسویه حساب با کالدرون پاسخ داد: در این راه تلاش می کنیم  با ارسال نامه به فیفا، AFC کالدرون و همه جاهایی که درگیر این موضوع بودند  درخواست کردیم به ما مهلت بدهند. البته در نامه خود دو ماه درخواست کردیم اما به دلیل تغییرات باشگاه تلاش داریم ظرف یک ماه پول را تهیه کرده و به حساب دوستان بریزیم.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت قرارداد بستن با کارگزار جدید، عنوان کرد: با کارگزار قبلی مشغول فسخ هستیم و اسناد مزایده با کارگزار جدید را هم آماده کردیم تا طبق آیین نامه جلو برویم.

صدری درباره اینکه احتمال دارد کارگزار جدید به دنبال انجام تبلیغات روی شلوارک بازیکنان باشد! گفت: باید در این مورد که اعلام شده صحبت کنیم و تا خود سازمان نظر ندهد نمی توانیم در این مورد نظر بدهیم.

وی درباره میزان بدهکاری باشگاه بابت قرارداد فصل قبل بازیکنان و اینکه آیا برای فصل جدید به آنها پیش پرداخت داشته اند، توضیح داد: حدود ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان از فصل قبل باقی مانده که به زودی پرداخت می کنیم و در شروع لیگ هم سعی داریم پیش پرداختی را مثل سال های قبل داشته باشیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درمورد اینکه با توجه به تمدید نشدن قرارداد کارگزار قبلی و قرارداد نبستن با کارگزار جدید پول باشگاه پرسپولیس برای سفر به تاجیکستان از کدام محل تامین می شود، گفت: وظیفه مان تامین منابع مالی باشگاه است کع مشغول انجام این کار هستیم 

صدری درباره وضعیت انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به برنامه ورزشگاه شبکه تهران، گفت: ان شاءالله در فرصت مناسبی که است فرد مناسبی پیدا می شود و در خدمتش هستیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (1 vote)
سیتنا 4
2021-09-09 03:43

افزودن دیدگاه جدید