کد مطلب: 

259366
دستگیری بازیکن لیگ برتری به جرم تجاوز
پلیس شهر منچستر انگلیس از دستگیری یک فوتبالیست شاغل در لیگ برتر این کشور به اتهام تعرض به افراد زیر سن قانونی خبر داد.
دستگیری بازیکن لیگ برتری به جرم تجاوز

به گزارش نشریه دیلی میل، پلیس شهر منچستر اعلام کرد که روز جمعه هفته گذشته یک فوتبالیست ۳۱ ساله که در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند را به اتهام چند فقره تعرض جنسی به افراد زیر سن قانونی دستگیر کرده است.

هویت این فرد فاش نشده اما طبق اعلام پلیس این فرد فعلاً به قید وثیقه آزاد است تا زمان محاکمه‌اش فرا برسد و دراین مدت نیز پلیس به تحقیقات تکمیلی خود ادامه خواهد داد.

در همین حال اما باشگاهی که این بازیکن در آن توپ می‌زند، فعالیت او را به حالت تعلیق درآورده است. براساس گزارش دیلی‌میل، بازجویی‌های اولیه توسط پلیس از مرد متهم صورت گرفته است و او ساعاتی پس از دستگیری‌اش به قید وثیقه آزاده شده است.

به گفته منابع آگاه؛ رختکن این تیم پس از مطلع شدن از این خبر به شدت شوکه و متأسف شده‌اند. وکیل این بازیکن که گویا ملی‌پوش نیز هست تا الان از اظهارنظر درباره این ماجرا خودداری کرده است.

طبق اعلام رسانه‌های انگلیسی‌ بازیکن متهم در تیم فوتبال بازی می‌کند و این در حالیست که تیم فوتبال اورتون در حال حاضر تنها دو بازیکن ۳۱ ساله دارد که یکی از آنها گیلفی سیگوردسون هافبک تیم ملی ایسلند است و دیگری فابین دلف هافبک تیم ملی انگلیس.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-07-21 00:14

افزودن دیدگاه جدید