کد مطلب: 

256101
آزار دختر 17 ساله توسط پدر و پسر
دختر 17 ساله از پدر پسر مورد علاقه اش به اتهام رفتار غیر اخلاقی شکایت کرد.
آزار دختر 17 ساله توسط پدر و پسر

به گزارش رکنا، هفته قبل دختر جوانی به نام صبا با مراجعه به کلانتری خانی آباد شکایت خود را از یک مرد میانسال اعلام کرد و ادعا کرد آن مرد با فریب وی را به خانه کشانده و مورد آزار جنسی قرار داده است.

صبا در طرح شکایت خود گفته بود: «چهارده ساله بودم که در فضای مجازی با پسری به نام رامین دوست شدم که از هم محله ای های ما هم بود. مدتی با هم دوست بودیم و او من را وادار به برقراری ارتباط جنسی هم کرده بود. برای همین این اواخر از او می خواستم که برای ازدواج با من اقدام کند اما او تن به ازدواج نمی داد. حتی من را تهدید کرده بود که اگر دست سر او برندارم عکس های من را در اینستاگرام منتشر می کند. می ترسیدم اگر از او نزد پلیس شکایت کنم تهدیدش برای انتشار عکس های من را عملی کند. برای همین با پدرش تماس گرفتم و مشکل را با پدر او درمیان گذاشتم.»

صبا در ادامه شکایت خود گفته بود: «پدر رامین از من خواست به خانه آنها بروم تا با هم در مورد مشکلی که پیش آمده بود صحبت کنیم. وقتی به خانه آنها رفتم با زور و کتک آزار جنسی کرد.»

با طرح شکایت از سوی دختر جوان پرونده برای تحقیقات مقدماتی به شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

صبا به همراه رامین و پدر او به شعبه دوازدهم رفتند و دختر 17 ساله بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد.

در این جلسه، رامین هم به عنوان متهم تحت تحقیقات قرار گرفت و گفت: «من از اتفاقی که این خانم ادعا می کند رخ داده است بی اطلاعم.»

همچنین پدر رامین اتهام خود را انکار کرد. با توجه به اینکه پزشکی قانونی در حال بررسی آثار معاینات است، قاضی دستور بازداشت رامین و پدرش را صادر کرد و تحقیقات ادامه دارد.

قاضی تولیت در رابطه با این خبر گفت: «دخترهای جوان نباید به راحتی به هر فردی اعتماد کنند و با تصور اینکه وی سن و سال دار است با او خلوت کنند.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-04-08 00:34

افزودن دیدگاه جدید