کد مطلب: 

255858
احسان کرمی:‌ آزاده نامداری حلالشان نخواهد کرد
احسان کرمی، مجری سابق تلویزیون و بازیگر سینما گفت: هر کسی که دوربین تلفن همراه دستش است این حق را ندارد که در زندگی خصوصی مردم دخالت کند. نباید آبروی یک انسان را ببرد. یادمان باشد گوشی‌های تلفن همراه با زندگی یک زن نجیب هنرمندی که عاشق خانواده اش بود بازی کردند.
احسان کرمی:‌ آزاده نامداری حلالشان نخواهد کرد

به گزارش ایرنا، پس از درگذشت آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون بسیاری از دوستان و همکارانش با انتشار متن و عکس و فیلم در فضای مجازی یاد و خاطره او را گرامی داشتند. احسان کرمی، مجری سابق رادیو تلویزیون و بازیگر سینما یکی از افرادی است که سابقه همکاری با آزاده نامداری را در برنامه شب نشینی شبکه جام جم دارد. او روز گذشته فیلمی در اینستاگرامش منتشر و نکاتی را درباره این هنرمند درگذشته یادآوری کرد.

مجری آیتم (بخش) خنداننده شو برنامه خندوانه با اشاره به شخصیت زنده‌یاد آزاده نامداری گفت: او شیفته شعر و ادبیات و به شدت احساساتی بود. هیچ وقت نگاه سیاسی نداشت و خیلی سعی می کرد در لحظه خوشحال باشد. آدمی بود که دلش می خواست جلو برود. عاشق دخترش بود و زندگی خوبی با همسرش داشت. به پدر و مادرش احترام می گذاشت و خانواده‌دوست بود.

دوست داشت در تلویزیون کار کند

بازیگر سریال عالیجناب، نامداری را یک مجری پیشرو در تلویزیون خواند و توضیح داد: او تلاش می کرد نوآوری کند. در پوشش نوآوری داشت و رنگ چادرش را عوض می‌کرد. همین اتفاق های ساده باعث شد آدم های تنگ نظری در تلویزیون او را کنار بگذارند. او پیشنهادهای سینمایی زیادی داشت. من به او گفتم تلویزیون را رها کن و به سمت سینما برو. اما او مخالفت کرد و گفت نمی خواهم چادرم را بردارم. چون پدر و مادرم ناراحت می شوند. ضمن این که مردم من را با چادر دیده‌اند. به همین دلیل دوست دارم در تلویزیون خودمان کار کنم. نوروز امسال در آخرین پیامی که به دوستانش داد، گفت امیدوارم سال ۱۴۰۰ سال کار کردن من باشد.

دوربین تلفن، مثل آلت قتاله است

کرمی با اشاره به شایعات فضای مجازی درباره مرحومه تاکید کرد: هر کسی که دوربین تلفن همراه دستش است این حق را ندارد که در زندگی خصوصی مردم دخالت کند. حتی اگر به نظرش آن زندگی خصوصی خلاف گفته های یک فرد مشهور باشد. به بچه هایمان یاد بدهیم دوربین تلفن همراه مثل آلت قتاله است و باید مثل انسان از آن استفاده کرد. کسی که سر سفره پدر و مادر بزرگ شده باشد نباید آبروی یک انسان را ببرد. یادمان باشد گوشی‌های تلفن همراه با زندگی یک زن نجیب هنرمندی که عاشق خانواده اش بود بازی کردند.  

آه آزاده نامداری تعدادی را رها نخواهد کرد

بازیگر سریال همگناه ادامه داد: خانم نامداری هم معتقد بود در زندگی اش اشتباهاتی کرده اما هیچ وقت کسانی را که از او فیلم گرفتند نبخشید. آه آزاده نامداری آنها را رها نخواهد کرد. من خطاب به کسانی حرف می زنم که آبروی او را بردند و تلاش کردند زندگی اش را خراب کنند. آزاده نامداری آنها را حلال نخواهد کرد.

او از مردم خواست به شایعات دامن نزنند و تاکید کرد: دیگران را متهم نکنید. هیچ کسی نمی داند که دقیقا چه اتفاقی افتاد. حق پدر و مادر و همسر اوست که بدانند. اجازه بدهید این خانواده آرامش داشته باشند و عزاداری کنند.

کرمی از ترانه‌ای یاد کرد که آزاده نامداری ۱۲ سال پیش به او هدیه کرده است. این بازیگر ادامه داد: من آوازی را بر اساس این ترانه خواندم؛ ولی به دلایلی پخش نکردم. امیدوارم به زودی با تنظیمی جدیدتر آوازی جدید را بر اساس این ترانه بخوانم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 2.9 (12 رای)
سیتنا 4
2021-03-30 15:40

افزودن دیدگاه جدید