کد مطلب: 

255671
حرف‌های جنجالی دایی در مورد کریس رونالدو
علی دایی آقای گل جهان ۴ سال پیش کریس رونالدویی که در اوج بود را حتی هم سطح گریزمن هم نمی‌دانست.
حرف‌های جنجالی دایی در مورد کریس رونالدو

به گزارش خبرورزشی، به تازگی بخش دیگری از مصاحبه علی دایی با کیکر منتشر شده که دایی در آن با اشاره به نزدیک شدن رونالدو به رکوردش گفته: «بدون شک رونالدو بهترین بازیکن تمام ادوار است و چه خوب که رکورد من را او می‌شکند» این در حالی است که او در سال ۹۵ در خصوص قیاس بین مسی و رونالدو گفته بود: «لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است. او حتی از مارادونا هم بهتر است و کسی روی دستش نیامده.»

دایی البته در همان مصاحبه وقتی در خصوص بهترین بازیکنان حال دنیا صحبت کرده بود نامی از رونالدو نیاورده بود و در پاسخ به اینکه چرا از ستاره پرتغالی اسم نبرده سطح رونالدو را حتی از بازیکن سابق اتلتیکو هم پایین‌تر دانسته بود. «به نظرم گریزمن هم حتی از رونالدو بهتر است. رونالدو بازیکن بزرگی است اما آن چیزی که در فوتبال او بارز است قدرت بدنی اوست ولی به نظرم خلاقیت گریژمان از رونالدو بیشتر است و این بازیکن ابتکار بالایی در حین بازی دارد و می‌تواند پیشرفت بیشتری نیز داشته باشد.»

به نظر می‌رسد رونالدو هر چه به رکورد علی دایی نزدیک‌تر شده سلیقه او را هم تحت تاثیر قرار داده است. وگرنه برتری گریزمن نسبت به رونالدوی در اوج موضوعی نیست که حتی خود مهاجم فرانسوی هم به آن اعتقاد داشته باشد. حالا بحث بهترین بازیکن تمام تاریخ که بماند!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-03-22 23:47

افزودن دیدگاه جدید