کد مطلب: 

255035
مدیرعامل پرسپولیس پرونده بازیکن مورد علاقه یحیی را بست
در روزهای اخیر از مذاکرات دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودروبرای انتقال علی نعمتی خبرهای زیادی رسانه ای شده بود.
مدیرعامل پرسپولیس پرونده بازیکن مورد علاقه یحیی را بست

به گزارش ایران پژواک، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس بر خلاف رسول پناه (که در خیابان هم به دنبال یک خبرنگار می‌گشت تا با او گفت‌وگو کند) مدیری است که کمتر تن به مصاحبه می‌دهد. سمیعی حتی در خصوص نقل و انتقال بازیکنان هم کمتر اظهار نظر می‌کند. با این حال سمیعی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال درباره بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس به دلیل شکایت بازیکنان داخلی اظهار داشت: چیزی در این مورد از طرف فدراسیون به ما اعلام نشده است.

سمیعی اعلام کرد که ۴۷۵ هزار یورو کامل به حساب بودیمیر نشسته و ۳۲ هزار یورو هم واریز شده است که احتمالا فردا به حساب این بازیکن خواهد نشست.

سمیعی در پاسخ به این پرسش که آیا با حمیداوی درباره پرداخت مطالبات این باشگاه نیز صحبت کرده است یا خیر؟ گفت: یکسری مسائل مطرح شد تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

در روزهای اخیر از مذاکرات دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودروبرای انتقال علی نعمتی خبرهای زیادی رسانه‌ای شده بود که سمیعی از اساس این مذاکرات را رد کرد. او در واکنش به طرح این سوال که آیا در خصوص نعمتی مذاکراتی با حمیداوی داشته گفت: در مورد این مسئله صحبتی نکردیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-02-28 21:51

افزودن دیدگاه جدید