کد مطلب: 

254776
ماجرای دختر گم شده!
دختر خردسال که در یک حادثه عجیب مادرش را بعد از چند ماه دوری از خانواده به آغوش می کشید، دیگر حاضر نبود به همین راحتی از مادرش جدا شود چرا که ...
ماجرای دختر گم شده!

به گزارش خراسان، ماجرای دیدار این دختر کوچک با مادرش در یک حادثه باورنکردنی هنگامی میسر شد که رئیس کلانتری پنجتن هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، دختر هفت ساله ای را دید که در یکی از خیابان های پنجتن سرگردان و بی هدف راه می رفت.

او دخترک را که مدعی بود به دنبال پدرش می گردد با مهربانی سوار خودروی پلیس کرد و به کلانتری انتقال داد. دختر هفت ساله دقایقی بعد وقتی در اتاق مددکاری کلانتری آرام گرفت درباره ماجرای گم شدنش به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: پدرم گچ کار است و صبح ها تا بعدازظهر سر کار می رود، به همین دلیل من و خواهر 11 ساله ام در خانه تنها می مانیم چرا که مادرم از چند ماه قبل از خانه قهر کرده و به منزل مادربزرگم رفته است.

او با پدرم دعوا کرد و دیگر دوست ندارد نزد ما بازگردد، به همین دلیل خواهرم شیوا کارهای خانه را انجام می دهد و به درس های من کمک می کند. شیوا مرا دوست دارد و مانند مادرم نمی گذارد من اذیت شوم، حتی لباس هایم را  می شوید و غذا درست می کند تا من خوب درس بخوانم اما در روز اول مدرسه من تنهایی به دبستان رفتم چون مادرم نبود و شیوا هم می گفت مرا به مدرسه شما راه نمی دهند. خیلی غصه خوردم که چرا مادرم  کنارم نیست. همه بچه های دیگر با مادرشان آمده بودند و خوشحالی می کردند ولی باز هم خواهرم به دنبالم آمد و مرا به خانه رساند. از آن روز به بعد من هم درس هایم را خوب می خوانم تا خواهرم ناراحت نشود. با همه این ها خیلی دوست داشتم مادرم را پیدا کنم و به او بگویم تا به خانه نزد من و شیوا بازگردد. به همین  دلیل صبح زود از خواب بیدار شدم و منتظر ماندم تا پدرم سر کار برود. وقتی او از خانه بیرون رفت من هم لباس هایم را پوشیدم و پشت سر او بیرون آمدم تا به خانه مادربزرگم بروم ولی در خیابان ها گم شدم و پدرم را هم نتوانستم پیدا کنم. ترسیده بودم و گریه می کردم که عمو پلیس مرا پیدا کرد و ...

شایان ذکر است، با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ غلامعلی مالداری (رئیس کلانتری پنجتن مشهد) مشاور کلانتری با همکاری دیگر نیروهای انتظامی موفق شدند مدرسه دخترک را پیدا کنند و از این طریق به شماره تماس مادر شیوا و شیما دست یابند. این گونه بود که ساعتی بعد مادر شیما به کلانتری آمد و دخترش را به آغوش کشید تا شاید دوباره در کنار فرزندانش بماند.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-02-21 00:14

افزودن دیدگاه جدید