کد مطلب: 

251703
واکنش هادی طباطبایی به شایعه در باشگاه استقلال
هادی طباطبایی درباره شایعات حضورش در در هیئت مدیره استقلال به خبرورزشی گفت: هیچ صحبتی با بنده درباره حضور درجمع اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال صورت نگرفته است.
واکنش هادی طباطبایی به شایعه در باشگاه استقلال

به گزارش خبرورزشی، ابتدای هفته گذشته شایعه شد وزارت ورزش و جوانان با تفویض اختیار به هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده دیگر در انتخاب مدیرعامل برای استقلال دخالتی نخواهد داشت. این دستورالعمل به این شکل عنوان شده بود که هر مدیری که هیئت مدیر انتخاب کند وزارت ورزش پس از بررسی اهلیتش حکمش را (در صورت تأیید اهلیت) صادر می‌کند.

در این رابطه گفته می شد علی نظری جویباری برای این مهم کاندیدا شده و قرار است او به همراه هادی طباطبایی به جمع اعضای هیئت مدیره اضافه شوند تا نظری جویباری مدیرعامل شود. شایعاتی که هنوز هیچ خبر موثقی درباره حقیقت داشتن یا نداشتن آنها به گوش نرسیده بود تا اینکه در صحبتی که با هادی طباطبایی داشتیم در همین باره گفت: «هیچ صحبتی با بنده درباره حضور درجمع اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال صورت نگرفته و این موضوع را از شما می شنوم. همواره برای استقلال آرزوی موفقیت کرده ام و از این پس هم همین آرزو را برای این تیم دارم».

انتهای پیام

سیتنا 4

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-11-27 23:40

افزودن دیدگاه جدید