کد مطلب: 

250833
یحیی گل‌محمدی: بازیکنی که جذب می‌کنیم باید در حد نام پرسپولیس باشد
سرمربی پرسپولیس درباره چالش‌های بین نیمکت‌ با تیم داوری گفت: مشکلاتی بود اما به نظرم نباید زیاد درباره داوری صحبت کنیم، باید تمرکز خود را روی عملکرد تیم و از بین بردن نقاط ضعف‌مان کنیم.
یحیی گل‌محمدی: بازیکنی که جذب می‌کنیم باید در حد نام پرسپولیس باشد

به گزارش ایران پژواک، یحیی گل محمدی پس از تساوی با سایپا گفت: برای سه امتیاز به زمین آمده بودیم و در مجموع بازی خوبی را نسبت به شرایط مان انجام دادیم. موقعیت های خوبی هم به دست آوردیم و مقابل تیم با انگیزه حریف باید از آنها استفاده می کردیم که نتوانستیم این کار را انجام بدهیم و در نهایت بازی مساوی شد.

وی درباره جایگزین کردن نفرات جدا شده پرسپولیس گفت: شرایط برای ما سخت است زیرا به مرور زمان بازیکنان زیادی را از دست دادیم. بازیکنانی هم که گرفتیم جایگزین نفرات قبلی کردیم. هر کسی رفت جای وی بازیکن گرفتیم. اخیرا هم دو بازیکن تاثیرگذار خود را از دست دادیم. نفراتی جذب شدند و باید بازیکنانی بیایند که در حد پرسپولیس باشند تا بتوانند به تیم کمک کنند. دنبال پیدا کردن این بازیکن هستیم.

به گزارش فارس، سرمربی تیم پرسپولیس همچنین در نشست خبری پس از بازی گفت: خوشحالیم از اینکه لیگ با تمام مشکلات به ویژه بحث کرونا بار دیگر شروع شد. فوتبال بخشی از جامعه شده که می‌ تواند به مردم نشاط و شادی بدهد و تا حدودی آنها را در خانه نگه داشته و سرگرم کند. همه ما باید به تمام فوتبالیست‌ها و افرادی که در این شرایط کرونایی برای مردم بازی می‌کنند احترام گذاشته و از آنها تشکر کنیم.

گل‌محمدی افزود: بازی در مجموع خوب بود و برای جلو افتادن از حریف و گل زدن موقعیت‌های خوبی داشتیم اما در این امر خوب عمل نکردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی را از دست دادیم. منادی هم هم روز خوبی داشت و توانست موقعیت‌های خوب و زیادی را از تیم ما بگیرد. 

وی گفت: بچه‌های ما با وجود تمام مشکلاتی که پس از رسیدن به فینال آسیا پشت‌سر گذاشتند روزهای سختی داشتند و شرایط سختی را از لحاظ روحی و روانی متحمل شدند. متأسفانه هنوز هم دلیل این موضوع برای خود من روشن نیست که چرا این همه فشار به مجموعه تیم پرسپولیس آمد. در هر صورت می‌توانستیم سایپا را شکست بدهیم اما از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. 

سرمربی پرسپولیس افزود: سایپا تیم سخت‌کوش و دونده‌ای بود و با شرایط زمین ورزشگاه دستگردی و توپ بازی کردن خیلی سخت بود بچه‌های ما زحمت خود را کشیدند تا پیروز میدان شوند. تعویض‌های ما هم هجومی بود پس از ۱۰ نفره شدن هم برای گل زدن فشار آوردیم و تنها به پیروزی فکر می‌کردیم که این نکته مثبت بازی بود. 

گل‌محمدی درباره اینکه با توجه به قطعی شدن محرومیت عیسی آل‌کثیر بازیکنی جایگزین وی خواهد شد، گفت: صددرصد دنبال جذب بازیکن هستیم اما باید نفری جذب کنیم که در حد نام پرسپولیس باشد و باری از روی دوش ما بردارد. نمی‌خواهیم تنها بازیکن متوسط و لیست پرکن بگیریم. در تلاش هستیم در پست‌هایی که بازیکن از دست داده‌ایم جایگزین جذب کنیم. زیاد هم این اتفاق رخ داده و از وقتی فصل گذشته لیگ برتر تمام شد نفرات زیادی را از دست دادیم. بازیکنان جذب شده هم جایگزین نفرات قبلی شدند. به تازگی هم ۲ بازیکن خود را از دست دادیم و شرایط سختی را تحمل می‌کنیم.

وی افزود: بازیکنانی که اکنون در تیم ما کار می‌کنند و زحمت می‌کشند با تمام وجود کار می‌کنند و با وجود تمام سختی‌ها تلاش می‌کنیم در نهایت نتایج خوبی کسب کرده و هواداران خود را راضی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد داور دیدار  تیمش با سایپا توضیح داد: من کنار زمین و نزدیک به صحنه‌ها بودم هیچ برخوردی شکل نگرفت اما تصمیمات داور سخت‌گیرانه بود، کارت‌های زیادی داده شد اما همانگونه که تیم‌ها در شرایط بازی نبود و در اولین بازی وضعیت سختی دارند امکان دارد این اتفاق هم برای داور بیفتد. در نهایت برای تمام داوران عزیزمان آرزوی موفقیت دارم.

گل‌محمدی درباره چالش‌های بین نیمکت‌نشین‌های پرسپولیس با تیم داوری اظهار داشت: مشکلاتی بود اما به نظرم نباید زیاد درباره داوری صحبت کنیم. باید تمرکز خود را روی عملکرد تیم و از بین بردن نقاط ضعف‌مان کنیم. باید در نقاطی که بازیکن از دست داده‌ایم تیم را تقویت کنیم و باید این کار را انجام دهیم.

وی درباره دلیل استفاده نکردن از نفراتی مثل آریا برزگر و امیر روستایی گفت: دوستانی که این سؤال را می‌پرسند لیست دیگری برای ارائه کردن ندارند. (با خنده)

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-11-06 20:17

افزودن دیدگاه جدید