کد مطلب: 

250400
با پیشنهاد ۲۰ میلیاردی، هافبک استقلال را هوایی کردند!
گفته می‌شود یک باشگاه شهرستانی برای جذب علی کریمی به او پیشنهاد ۲۰ میلیارد تومانی داده و می‌خواهد برای دو فصل با او قرارداد ببندد؛ یعنی ۴۰ میلیارد تومان برای دو فصل.
با پیشنهاد ۲۰ میلیاردی، هافبک استقلال را هوایی کردند!

به گزارش ایران پژواک، باشگاه استقلال در تلاش است علی کریمی را به حضور دوباره در ترکیب تیم آبی ترغیب کند؛ مشکل در این بین پیشنهاد مالی کلان یکی از باشگاه‌های شهرستانی به این بازیکن است که بازگشت این بازیکن به اردوی تیم آبی را مشکل کرده است. گفته می‌شود باشگاه شهرستانی برای جذب علی کریمی به او پیشنهاد ۲۰ میلیارد تومانی داده و می‌خواهد برای دو فصل با او قرارداد ببندد؛ یعنی ۴۰ میلیارد تومان برای دو فصل. استقلال توانمندی پرداخت چنین پولی را به علی کریمی ندارد و حتی اگر به این توانمندی دست پیدا کند، پرداخت چنین پولی به علی کریمی توازن پرداخت دستمزد در تیم آبی را از بین می‌برد و موجب ایجاد حاشیه در اردوی تیم آبی می‌شود. 

اگر علی کریمی در روزهای آتی نخواهد از خواسته‌های مالی خود کوتاه بیاید، بدون شک حضور دوباره این بازیکن در اردوی تیم آبی منتفی می‌شود؛ به خصوص که این تیم در خط هافبک با ترافیک بازیکن مواجه است و به تازگی مهدی مهدی‌پور از تیم ذوب‌آهن هم استقلالی شده است. علی کریمی قصد داشت بعد از بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به یکی از تیم‌های خارجی ملحق شود اما این اتفاق صورت نگرفت‌؛ با این حال علی کریمی برای تمدید قرارداد خود روی مبلغی تأکید می‌کند که باشگاه استقلال از پرداخت آن عاجز است. مگر آنکه با یکسری آپشن‌ها او را راضی کنند. قرار است تکلیف ماندن یا رفتن علی کریمی از استقلال امروز مشخص شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-10-26 19:26

افزودن دیدگاه جدید