کد مطلب: 

246466
خلیلی: این ۳۰ میلیارد تومان بر باد رفته از حساب بیت‌المال نبود؟
مدیر تیم فصل قبل باشگاه پرسپولیس گفت: امروز یحیی گل‌محمدی سرمربی است و عالی کار کرده، اما تفکر مدیریتی حاکم کاری کرده‌اند که صحبت از استعفا می‌کند.
خلیلی: این ۳۰ میلیارد تومان بر باد رفته از حساب بیت‌المال نبود؟

به گزارش ایران پژواک، محسن خلیلی مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و همچنین مدیر تیم فصل قبل و این فصل سرخپوشان، مدت‌ها سکوت کرده بود و با هیچ رسانه‌ای حرف نمی‌زد، اما بالاخره این سکوت را شکست و حرف‌های جالبی به زبان آورد. البته به اندازه کافی وقت نداشت وگرنه می‌خواست از قرارداد اوساگونا و استوکس هم بگوید. او در تازه‌ترین صحبت‌هایش، اقدام به افشاگری در مورد برخی کانال‌ها و صفحات هواداری در تلگرام و اینستاگرام کرد و گفت: «باندی در فضای مجازی تشکیل شده که بسیار قدرتمند است و می‌تواند هر کسی را محبوب یا منفور کند. این در حالی است که فضای مجازی می‌تواند کمک شایانی به تیم داشته باشد و حتی درآمدزایی را چندبرابر کند. در پرسپولیس، اما به شکل دیگری است. یک‌سری افراد به یکباره بی‌غیرت و بی‌تعصب می‌شوند و یک‌سری دیگر باغیرت و باتعصب. هیچ معیاری هم وجود ندارد؛ خیلی راحت تهمت‌هایی می‌زنند ولی هزار بهانه می‌آورند و اتهامات‌شان را ثابت نمی‌کنند.»

او اضافه کرد: «به من تهمت زدند که مذاکراتی داشتم تا برانکو اخراج شود و گفتند که از این مذاکرات و جلسات، عکس هم دارند. این مسائل را تبدیل به توهماتی می‌کنند و به خورد مردم می‌دهند. می‌گویم اسناد و عکس‌ها را بیاورید، می‌گویند آن کسی که از تو عکس گرفته، زن و بچه دارد و اگر نامش را بیاوریم، از کارش برکنار می‌شود! این شده اوضاع فوتبال ما. تا به حال سکوت کردم و به خاطر پرسپولیس حرفی نزدم، اما خدا را شکر پرسپولیس به قهرمانی نزدیک است و بهتر می‌توانیم صحبت کنیم.»

خلیلی افزود: «یکباره همین باند شروع به حمایت از مدیری کردند، طرف آمد و ۳۰ میلیارد تومان بدهی روی دست بیت‌المال گذاشت و رفت، اما چه اتفاقی افتاد؟ یک روزی می‌آیند و یک روز می‌روند، اما چطور آمدن و چطور رفتن مهم است. چرا آن‌هایی که این مدیران را حمایت می‌کردند، امروز سکوت کرده‌اند؟ این ۳۰ میلیارد تومان بیت‌المال نیست؟ یک‌سری افراد به راحتی وجهه بقیه را به خاطر مسائل دیگر زیر سؤال می‌برند و حتی به افراد فراری از کشورمان اعتماد کرده‌اند. صحبت‌های‌شان را در دهان آن افراد می‌گذارند، چون می‌دانند اگر اینجا حرف بزنند، من فوراً شکایت می‌کنم. این تهمت‌ها واقعاً ناروا و ناجوانمردانه است.»

او بار دیگر به موضوع مدیریت باشگاه اشاره کرد و گفت: «باید در پرسپولیس سیستم تازه‌ای حاکم شود. مدیری که می‌آید در وهله اول باید سابقه خوبی داشته باشد، در ثانی بر کارش نظارت شود و در وهله سوم، وقتی که رفت، بابت قرارداد‌هایی که می‌بندد، پاسخگو باشد. شما بپرسید چه کار کردند که کالدرون جدا شد؟ تیم ما در آن زمان صدرنشین جدول بود، اما چه اتفاقی افتاد که کالدرون رفت؟ امروز یحیی گل‌محمدی سرمربی است و عالی کار کرده، اما همان تفکر مدیریتی حاکم است و کاری کرده‌اند که صحبت از استعفا می‌کند. این تیم هوادار میلیونی دارد ولی حتی‌شان صفحه اینستاگرام پرسپولیس را هم رعایت نکرده‌اند. یک روز می‌گویند آقای فلانی بد است، اما با همان فرد در کافی‌شاپ سعادت‌آباد قرار می‌گذارند و طرف یک‌دفعه آدم خوبی می‌شود. این مسائلی است که باید در موردش به مردم پاسخ بدهند. امسال هم با قهرمانی در حال اتمام است، اما از حالا باید برای سال آینده حرف بزنیم، چون اگر پول به باشگاه نیاید و خرج تیم نشود، شاید محرومیت‌هایی داشته باشیم.»

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-07-13 23:54

افزودن دیدگاه جدید