کد مطلب: 

245762
علت ابتلای افراد جوان و میانسال به کرونا
معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به ابتلای افراد جوان و میانسال به کرونا، گفت: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است.
علت ابتلای افراد جوان و میانسال به کرونا

به گزارش ایران پژواک، قاسم جان بابایی، با اشاره به نیاز بیماران مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان به دستگاه‌های کمک‌تنفسی، اظهار داشت: مهم ترین نیاز تجهیزاتی بیماران تنفسی، دستگاه‌های کمک ‌تنفسی است که خوشبختانه هم در استان به میزان کافی وجود دارد و هم در سطح کشور امکان ساخت و تهیه آن فراهم شده است.

وی با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از بیماران بستری در سیستان و بلوچستان را افراد جوان و میانسال تشکیل می‌دهند، افزود: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است و ضرورت توجه بیشتر به رعایت فاصله گذاری فیزیکی را نشان می‌دهد.

جان بابایی گفت: در چند سال اخیر تخت‌های بستری در استان سیستان و بلوچستان توسعه قابل قبولی داشته و با تکمیل تخت‌های بستری اختصاصی کرونا از ظرفیت دیگر بخش‌ها برای ارائه خدمات به بیماران استفاده خواهد شد.

معاون درمان وزارت بهداشت، افزود: با تمام این تمهیدات و پیش بینی ها، پیشگیری از بروز موارد جدید با رعایت بهداشت فردی، فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و استفاده از ماسک مهم ترین اولویت ماست، چون به هر حال درصدی از مبتلایان با وجود دریافت کامل ترین و بهترین خدمات درمانی هم ممکن است جان خود را از دست بدهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-06-23 09:18

افزودن دیدگاه جدید