کد مطلب: 

245125
جوان تهرانی زن متاهل را از بیمارستان دزدید/ هفت روز در ویلای شمال چه گذشت؟
مرد جوان که زن روانی را ربود و پول و طلاهایش را سرقت کرد دیروز در دادگاه جرم هایش را منکر شد.
جوان تهرانی زن متاهل را از بیمارستان دزدید/ هفت روز در ویلای شمال چه گذشت؟

به گزارش  رکنا، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت مرد جوانی به نام فرهاد آغاز شد. وی به ماموران پلیس گفت: چند سال قبل با همسرم به نام زیبا ازدواج کردم و حالا صاحب دو فرزند هستم. اما همسرم از بیماری روانی رنج می‌برد و به اختلال دوقطبی مبتلا است.

وی ادامه داد: مدتی است متوجه شدم همسرم با مرد غریبه ای به نام آریا آشنا شده و آریا با فریب وی همه پول و طلاهای همسرم را سرقت کرده است.

بازداشت آریا به خاطر دوستی با زن شوهردار

با این شکایت پلیس به تحقیق پرداخت و روشن شد آریا پس از طرح دوستی با زن جوان وی را فریب داده و پول و طلاهایش را سرقت کرده است. با افشای این ماجرا آریا بازداشت شد اما ادعا کرد زیبا با میل خودش پول و طلاهایش را به امانت به وی سپرده است. به این ترتیب آریا آزاد و زیبا از سوی همسر و خانواده اش در بیمارستان روانی بستری شد.

در حالی که چند روز از بستری شدن زن بیمار نگذشته بود همسر وی شکایت دیگری را مطرح کرد و گفت: همسرم در بیمارستان روانی بستری بود اما حالا متوجه شده ام آریا به بیمارستان رفته و همسرم را فراری داده است.

با افشای این ماجرا پلیس به ردزنی گوشی موبایل زن جوان و آریا پرداخت و دریافت زیبا به همراه آریا به خانه ویلایی در شمال کشور رفته اند.

به این ترتیب مادر آریا که در جریان فرار پسرش بود بازداشت شد تا اینکه آریا با پای خودش به پلیس آگاهی تهران رفت.

وی گفت: وقتی زیبا در بیمارستان بستری بود با من تماس گرفت و از من کمک خواست. او به من اطمینان داشت به همین خاطر خواست تا او را همراه خودم به ویلای شمال ببرم. من او را به شمال بردم تا آنجا استراحت کند و حالش بهتر شود اما پول و طلاهایش را سرقت نکردم.

در این میان مادر آریا که تحت بازجویی قرار گرفته بود اظهارات تازه ای را مطرح کرد. زن سالخورده گفت: مدتی قبل پسرم کیسه مشکی مشکوکی را در باغچه خانه مان دفن کرد.

با اطلاعاتی که زن سالخورده به پلیس داد ماموران به بررسی باغچه خانه پدری آریا پرداختند و مقدار زیادی پول و طلا که متعلق به زیبا بود را پیدا کردند.

با کشف طلاهای دزدی زیبا برای بررسی سلامت روانی اش به پزشکی قانونی منتقل شد.

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند این زن روانی است و از بیماری اعصاب و روان رنج می برد برای آریا به اتهام آدم ربایی و سرقت کیفرخواست صادر شد و پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز برگزار شد وکیل زیبا روبه روی قضات ایستاد و گفت: متهم با حرف‌هایش موکلم را فریب داده و او را یک هفته در خانه ویلایی در شمال کشور نگه داشته است. او همه پول و طلاهایش را نیز سرقت کرده. زیبا از بیماری روانی رنج می‌برد و این موضوع را قبلاً نیز پزشک معالج وی تایید کرده بود. به همین خاطر به اتهام آدم ربایی و سرقت و فریب برای آریا اشد مجازات می می خواهم.

سپس آریا در جایگاه ویژه ایستاد و جرم هایش را گردن نگرفت.

وی گفت: زیبا به من اعتماد داشت به همین خاطر طلاهایش را به من سپرد. او از من خواست تا او را به شمال کشور ببرم و از او مراقبت کنم. من او را نربوده و طلاهایش را سرقت نکرده ام.

با پایان دفاعیات این متهم قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-06-02 08:13

افزودن دیدگاه جدید