کد مطلب: 

243808
خبری بد برای دلال‌های فوتبال
نشست بررسی وضعیت پرونده‌های انضباطی باشگاه‌ها امروز با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد.
خبری بد برای دلال‌های فوتبال

به گزارش ایسنا، جلسه بررسی وضعیت پرونده‌های انضباطی باشگاه‌های تراکتور، ماشین‌سازی، نود ارومیه، ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان ظهر امروز (یک‌شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) با حضور مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون، محمود شیعی عضو هیات رییسه، مسوولان ذی‌ربط در فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های فوق برگزار شد.

جمشید نورشرق، رییس کمیته وضعیت بازیکنان درباره این نشست عنوان کرد: این جلسه برای بررسی‌ شرایط مالی باشگاه‌ها و بدهی‌های داخلی و خارجی با تدبیر دبیرکل فدراسیون امروز انجام شد. باشگاه‌های حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات را در جهت تکلیف و حل و فصل مسائل مالی ارائه کردند. هم‌چنین از طرف فدراسیون فوتبال نیز مطالب و پیشنهاداتی که منجر به کاهش این تعهدات درباره سیر نزولی بدهی‌های مالی نزد فیفا می‌شود، ارائه شد.

او در ادامه بیان کرد: مقرر شد متعاقب این جلسه با هم‌اندیشی بین باشگاه‌ها و فدراسیون راهکارهای اجرایی درباره قرارداد تیپ که با نظر فدراسیون فوتبال در آینده‌ای نزدیک با لحاظ چارچوب استاندارد حرفه‌یی و هم‌چنین با رعایت حقوق بین‌المللی تهیه خواهد شد، به اجرا دربیاید. بدون تردید این راهکارها بر مبنای سیاست‌گذاری و تعامل فی مابین خواهد بود.

رییس کمیته وضعیت بازیکنان در پایان درباره به‌کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در باشگاه‌ها اظهار کرد: حاضران نظرات خود درباره جذب بازیکن و مربی خارجی در باشگاه‌ها مطرح کردند و به عنوان یک اولویت مقرر شد باشگاه‌هایی که درصد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از شروع فصل آتی و در زمان نقل انتقالات می‌بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه‌ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-04-19 17:42

افزودن دیدگاه جدید