کد مطلب: 

237277
تجاوز شیطانی به زن ماساژور تهرانی
مرد شرور که زن ماساژور را ربوده و آزار داده بود محاکمه می شود.
تجاوز شیطانی به زن ماساژور تهرانی

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از 2 ماه قبل به دنبال شکایت یک زن ماساژور آغاز شد.

سرنوشت عجیب زن 29 ساله تهرانی

دنیا 29 ساله وقتی خود را به پلیس رساند درحالیکه آشفته و گریان بود به ماموران گفت: من سال های زیادی است دوره ماساژوری دیده ام و با توجه به اینکه خیلی ها ماساژ می خواستند و منبع درآمد مناسبی بود در خانه ام و در شهرک غرب خدمات ماساژ انجام می دهم.

وی افزود: مدتی قبل پسر جوانی به نام حامی به خانه ام آمد و گفت عصب پایش آسیب دیده است چون بیمار بود و از طرف آشنایی معرفی شده بود تصمیم گرفتم با رعایت همه موارد پایش را ماساژ بدهم از این رو من به او خدمات ماساژ ارائه دادم و حامی هم بعد از پرداخت هزینه ماساژ خانه ام را ترک کرد.

دنیا با بغض گفت: چند روز بعد او را سوار بر خودرو در یکی از خیابان های محله مان دیدم و خواست سوار بر خودرویش شوم.

وی افزود: من که احساس خطری نمی کردم سوار خودرویش شدم و او پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داد، من اعتراض کردم واقعا نمی دانستم او چه قصدی دارد ابتدا باور نمی کردم حامی اعتراضم را نمی شنود وقتی داد و فریاد راه انداختم او من را به خیابانی خلوت برد وقتی پی به نیت شومش بردم به التماس افتادم اما گوشش بدهکار نبود تا اینکه با زور من را تسلیم خواسته شیطانی خود کرد سپس من را که گریان و وحشت زده بودم در گوشه ای از شهرک غرب پیاده ام کرد و پا به فرار گذاشت.

نظریه پزشکی قانونی

با این شکایت زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت او را تایید کردند.

بازداشت شیطان

بدین ترتیب با دستور قضایی و راهنمایی های دنیا ماموران حامی را ردیابی و دستگیر کردند که با تکمیل تحقیقات روشن شد که چند شکایت مشابه دیگر نیز از او ارائه شده اما زنان جوان پس از شکایت دیگر پیگیر پرونده هایشان نشده اند.

بی گناهم

پسر جوان در بازجویی ها آزار و اذیت زن ماساژور را انکار کرد و گفت که دنیا به دروغ چنین شکایتی را علیه او مطرح کرده است.

وی افزود: من با او دوست بودم و با هم رابطه داشتیم و لباس هایی که به پزشکی قانونی ارائه داده است مربوط به آخرین ملاقات مان با هم بوده است. من او را به زور مورد آزار قرار نداده ام.

دادگاه ناتمام

بنا به این گزارش، قرار بود پسر شرور صبح دیروز در شعبه 8 دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند اما این متهم از زندان رجایی شهر به دادگاه منتقل نشد بدین ترتیب دادگاه تجدید و قرار شد حامی در روزهای آینده از خود دفاع کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-11-20 23:10

افزودن دیدگاه جدید