کد مطلب: 

218635
قاتل فراری را شناسایی کنید/عکس
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از ادامه پیگیری برای دستگیری قاتل فراری جنایت در کارگاه خیاطی خبر داد.
قاتل فراری را شناسایی کنید/عکس

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: ۳۰ دقیقه بامداد اول مهرماه سال ۱۳۹۵ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره جنایت در خیابان امین - کوچه شهید عبداللهی به کلانتری ۱۳۱ شهرری اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۳۱ شهرری در محل مشخص شد جوانی افاغنه (۲۰ ساله) به نام ناصر از ناحیه گردن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و پیش از حضور تیم اورژانس در محل و انجام اقدامات درمانی، به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت کرده و برادر مقتول نیز از ناحیه سر مجروح شده که بلافاصله جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

در جریان تحقیقات مأموران یکی از اهالی محل گفت: در حال بدرقه مهمانم بودم که ناگهان مقتول در حالی که گردنش را گرفته و خون زیادی از گردنش می‌رفت به من نزدیک شد و عنوان کرد که چند نفر داخل کارگاه ریخته و او و برادرش را با چاقو زدند؛ در همین زمان با توجه به خون زیادی که از وی رفته بود به زمین افتاد و تا قبل از رسیدن اورژانس فوت کرد.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در بیمارستان به تحقیق از برادر مقتول پرداختند؛ برادر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدودا ساعت ۲۲:۳۰، من و برادرم داخل کارگاه خیاطی در حال استراحت بودیم که زنگ کارگاه به صدا در آمد. همان لحظه برادرم نزدیک درب کارگاه ایستاده بود که در را باز کرد. ناگهان دو نفر وارد کارگاه شدند؛ یکی از آن‌ها محمدرضا. ج(۲۳ ساله) که قبلا شاگرد خیاطی بود، وارد کارگاه شد؛ برادرم را هل داد و سراغ شخصی به نام مهدی را گرفت؛ برادرم، چون ترسیده بود که آن دو نفر سارق باشند سعی کرد تا از ورودشان جلوگیری کند که ناگهان محمدرضا با چاقویی که از کمرش در آورد، برادرم را از ناحیه گردن مجروح کرد. به قصد کمک کردن به برادرم به سمت محمدرضا رفتم که نفر دوم از پشت سر مرا گرفت و محمدرضا با چاقو مرا نیز از ناحیه سر مجروح کرد و پس از آن هر دو نفر به سرعت از کارگاه خارج شده و با موتورسیکلت از محل فرار کردند.

قاتل فراری را شناسایی کنیدکارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی متهم دوم پرونده به نام امیر شدند که در شب جنایت همراه با عامل جنایت در محل حضور داشت؛ با شناسایی مخفیگاه امیر. پ در خیابان ۱۵ خرداد، وی در مورخه ۲۲/۰۹/۱۳۹۵ دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

امیر در اعترافاتش در خصوص علت حضورش در محل جنایت به کارآگاهان گفت: محمدرضا به بهانه دیدن یکی از دوستانش از من خواست تا او را به شهرری ببرم. پس از رسیدن به کارگاه خیاطی او از من خواست تا به همراهش وارد کارگاه [ خیاطی]شوم؛ داخل کارگاه بود که ناگهان محمدرضا چاقویی را از زیر لباس خود خارج کرد؛ پس از درگیری محمدرضا از من خواست که زود سوار موتور شوم و من نیز درحالی که بسیار ترسیده بودم سوار موتور شده و هر دو نفر به سرعت از محل دور شدیم.

سرهنگ بابک نمک شناس، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده جنایت در کارگاه خیاطی در منطقه شهرری، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری جهت انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده از قاتل متواری انجام شد، ضمن آن که متهم دستگیر شده نیز به اتهام معاونت در قتل از طریق تسهیل وقوع جرم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد؛ لذا از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر قاتل فراری به نام محمدرضا (از اتباع افاغنه) شده و اطلاعاتی در خصوص محل تردد یا مخفیگاه خود دارند درخواست تا هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2018-09-29 22:05

افزودن دیدگاه جدید