کد مطلب: 

210897
گیلان با بحران زباله روبرو است
رییس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.
گیلان با بحران زباله روبرو است

به گزارش ایسنا، جعفر میرزایی گفت: با پیگیری این اداره و براساس هماهنگی های به عمل آمده و مکاتبات انجام شده مقرر شده تا دهیاری ها و شهرداری ها بصورت ویژه اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری از زباله کنند.

وی افزود: همزمان توسط سمن های محیط زیستی آموزش چهره به چهره گردشگران و مسافران نوروزی به منظور تبیین وضعیت بحرانی منطقه از لحاظ زباله مورد توجه قرار گرفته است.

میرزایی به نمایندگی از حفاظت محیط زیست از تمامی گردشگران و طبیعت گردان درخواست کرد تا ضمن رعایت نظافت و پاکیزگی طبیعت از هرگونه دور ریز زباله در مناطق گردشگری و طبیعی جدا پرهیز کنند .

وی تصریح کرد: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

میرزایی خبرداد: در آستانه 13 فروردین، روز طبیعت، تعدادی از دهیاری های آستانه اشرفیه اقدام به پاکسازی مجدد مبادی ورودی روستایی و حرایم راه ها و کانالهای آبیاری کردند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2018-04-02 11:05

افزودن دیدگاه جدید