کد مطلب: 

210452
مردی با پهباد زن خائن اش را تعقیب کرد!
همسر عاشق پیشه هنگامی که زنش را در کنار مرد دیگری دید قصد کشتن رقیب عشقی خود را داشت که با درخواست طلاق تصمیم خود را تغییر داد.
مردی با پهباد زن خائن اش را تعقیب کرد!

به گزارش رکنا، مردی که بعد از 18 سال زندگی مشترک به همسرش شک کرده بود با پهباد زنش را در شمال پنسیلوانیا تحت تعقیب قرار می دهد. وی هنگامی که مچ همسرش را در حین سوار شدن در ماشین مرد دیگری گرفت. دنیا بر سرش خراب شد. وی با دیدن صحنه زشت آن دو تصمیم گرفت، رقیب خود را از میدان خارج کند.

این مرد در گفتگو با دیلی میل گفت: "این مرد زندگی مرا خراب کرده و حال بدی را به من داده است. تصمیم داشتم وی را بکشم، اما تصمیم گرفتم با درخواست طلاق به این زندگی خاتمه دهم." فیلم گرفته شدن  از سوی این مرد ادله محکمی برای اثبات خیانت همسرش بشمار می آید. وی که با نام "جان جی" معرفی شده صحنه های شکار خیانت همسرش "دونا" را در یوتیوب با کاربران به اشتراک گذاشته که بیش از ده ها هزار بار مشاهد شده است.

حاصل ازدواج زندگی مشترک شان دو فرزند است، اما جان مدعی است بعد از 18 سال زندگی سرشار از عشق تاب دیدن خیانت همسرش را ندارد. بنابراین بر تصمیم اش مبنی بر جدایی مصر است. انتشار این ویدئو در یوتیوب بازتاب های فراوانی داشته برخی کاربران این فیلم را جعلی و ساختگی خوانده اند. برخی دیگر کار وی را بسیار زشت دانستند و حتی اذعان داشتند به طور قطع جان برای همسرش در زندگی کم گذاشته که وی را به سمت خیانت سوق داده است، اما در این میان بعضی از کاربران اذعان داشتند جان برای پول دست به چنین کار کثیفی زده است، اما وی در پاسخ این گروه گفته نیازی به این پول ها ندارد و سود عاید شده از این راه صرف امور خیریه خواهد کرد. بر اساس اظهارات این مرد همسرش از آپلود فیلم در یوتیوب بسیار رنجیده، اما وی معتقد است باید اندکی از دردی که وی متقبل شده را بچشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2018-03-28 10:45

افزودن دیدگاه جدید