کد مطلب: 

176757
قدردانی از مدیرعامل بانک شهر در حمایت از مدارس اکو
مدیرعامل بانک شهر به دلیل حمایت از مدارس زیست‌محیطی (ECO) پایتخت، از سوی معاون رئیس‌جمهور و نماینده نهاد علمی، فرهنگی، آموزشی سازمان ملل متحد‌، مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش سیتنا، دکتر حسین محمد‌پورزرندی در مراسم تقدیر از حامیان محیط زیست که با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و نماینده سازمان ملل (‌FEE)، جمعی از مدیران و کارشناسان برجسته حوزه محیط زیست و اهالی فرهنگ و هنر، به مناسبت گرامیداشت روز زمین پاک برگزار شد، به دلیل حمایت از چند مدرسه زیست‌محیطی پایتخت‌، مورد قدردانی قرار گرفت.

بر این اساس، بنیاد بین‌المللی آموزش‌های محیط زیستی‌ (FEE)، با هدف حمایت از برنامه‌های محیط زیست سازمان ملل متحد (UNEP)، نهاد علمی، فرهنگی، آموزشی سازمان ملل متحد (UNESCO) و نهاد علمی و آموزشی جهان اسلام (ISESCO)، قریب به سه دهه است که در راستای اهداف توسعه پایدار، پروژه‌های مهم بین‌المللی از جمله برنامه مدارس زیست‌محیطی (ECO-SCHOOL) را در بیش از 50‌کشور دنیا اجرا کرده است.

در ایران نیز از سال89، بیش از 20مدرسه و مجتمع آموزشی تحت پوشش این طرح مهم قرار گرفته است که بسیاری از این مدارس، حائز شرایط لازم برای دریافت گواهینامه و پرچم بین‌المللی این مدرسه شده‌اند.

از این رو، در این مراسم به دلیل حمایت مدیرعامل بانک شهر از چندین مدرسه زیست‌محیطی، دکتر حسین محمدپورزرندی از سوی بنیاد جهانی FEE مورد قدردانی قرار گرفت. 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-05-07 01:23

افزودن دیدگاه جدید