کد مطلب: 

250078
در پی اعلام حمله‌ی سایبری به زیرساخت‌های الکترونیکی بنادر؛
در پی اعلام حمله‌ی سایبری به زیرساخت‌های الکترونیکی بنادر، سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: ماموریت هاى سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی‌: تمامی مأموریت‌های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است/ اقدامات فنى براى تقویت پایدارى خدمات برخط در حال انجام است

به گزارش سیتنا، پس از آنکه روز چهارشنبه مرکز ماهر در اطلاعیه‌ای از حمله مهم سایبری به دو سازمان دولتی خبر داد و اعلام کرد این حملات در حال پیگیری و رفع است، مشخص شد که حملات سایبری علیه زیرساخت‌های الکترونیکی بنادر کشور بوده است.

در همین راستا، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی‌، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

«دشمنان قسم خورده این ملت که سالهاست با اعمال تحریم هاى یک جانبه، نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برای توقف صادرات و واردات کالا دست یابند، چندی است در تلاش برای انجام حملات سایبری و القاء موفقیت آمیز بودن این حرکات کور، از طریق عملیات روانی رسانه ای هستند.

اما به حول و قوه الهی و با تلاش پرسنل سختکوش سازمان بنادر و‌ دریانوردی، اقدامات بازدارنده و مناسبی در قبال سنگ اندازى بیگانگان انجام شده و کلیه ماموریت هاى سازمان بدون وقفه در جریان است.

همچنین اقدامات فنى خوبى توسط کادر مجرب فناوری اطلاعات این سازمان براى تقویت پایدارى خدمات برخط در حال انجام است تا روند تخلیه و بارگیری و ورود و خروج کالا از کشور؛ حتی لحظه ای دچار خلل نشود.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه